0

(098) 716-57-86 (Київ)    (063) 987-44-80 (Київ) 

Сервісний центр                   (067) 670-15-54 (Львів)   

(067) 233-87-57              (067) 507-54-99 (Львів)   

(098) 716-57-86 (Київ)    (063) 987-44-80 (Київ) 

Сервісний центр                   (067) 670-15-54 (Львів)   

(067) 233-87-57              (067) 507-54-99 (Львів)   

Бренди

Газові пістолети -20
Повітря в подарунок АМ5008
Електростатичний фарборозпилювач Otson OTS-3000

 

 

Ви знаєте, як можна визначити рівень професіоналізму майстра ще до того, як він почав працювати? Досить поглянути на його інструменти. Справжній професіонал має в своєму арсеналі повний набір сучасного обладнання, за допомогою якого він швидко, ефективно та якісно може виконати будь-які будівельні або ремонтні роботи, пов'язані з обробкою дерева, металу, цегли чи бетону. Такий фахівець досконало володіє технікою застосування сучасних інструментів - професійних пневматичних інструментів.

 

А ще він знає, де можна придбати будь-яке професійне пневматичне обладнання за найвигіднішими цінами та на відмінних умовах.

 

Компанія «Пневмомайстер» має найширший асортимент сучасних пневматичних інструментів за найдоступнішими цінами, оскільки є офіційним імпортером даного обладнання:


- пневматичні шуруповерти, пневматичні гайковерти та кріпильні інструменти;
- пневматичні дрилі та пневматичні болгарки;
- пневматичні молотки та гравери, ножиці та пилки;
- пневматичне шліфувальне та полірувальне обладнання;
- пневматичне фарбувальне обладнання;
- компресорне обладнання;
- запчастини, комплектуючі та аксесуари до пневмоінструменту.

 

Вся представлена лінійка пневматичних інструментів поставляється провідними виробниками (Prebena, EZ-Fasten, Air Pro) та відповідає найвищим вимогам щодо якості та надійності. Про це свідчать численні позитивні відгуки наших клієнтів, які особисто переконалися в довговічній службі пневмоінструментів та ефективності їх експлуатації.

 

Компанія «Пневмомайстер» забезпечує своїх клієнтів не тільки якісним пневматичним обладнанням, за допомогою якого вони зможуть виконувати свою роботу на високому професійному рівні, а й бездоганним сервісом, вигідними цінами та умовами поставки товару, а також гарантійним та післягарантійним обслуговуванням обладнання.

 

Співпрацюючи з компанією «Пневмомайстер», купуючи пневматичні інструменти та обладнання, Ви отримуєте безліч додаткових переваг:

 

- кваліфіковану допомогу у виборі відповідного пневматичного обладнання та консультування з приводу особливостей його експлуатації;
- простоту та зручність при оформленні замовлення;
- своєчасну доставку;
- приємні ціни, а також акції та спеціальні пропозиції;
- для постійних клієнтів діє накопичувальна знижка;
- гарантійне та післягарантійне обслуговування пневмоінструментів.