Пневмошуруповерт прямий VGL SA-A611PB Push-to-Start в металевому корпусі, це модель старого покоління, від композитного відрізняється тим, що має більшу вагу і довший важіль. VGL SA-A611PB Push-to-Start має простий і надійний пневмодвигун, що витримує практично будь-які навантаження в дві зміни. Шуруповерт пневматичний прямий VGL SA-A611PB Push-to-Start переважно використовується в конвеєрних збірках, де йде безперебійний процес.
Шуруповерт пневматичний прямий VGL SA-A611PB Push-to-Start
Особливості: шуруповерт прямий, з шестигранним патроном, має точне регулювання крутного моменту, система Push-to-Старт, для конвеєрного збираня.
Ціна: 22 783 ₴
Наявність:У наявності
Бренд | |
---|---|
Витрата повітря |
550 л/хв |
Швидкість обертання |
550 об/хв |
Тип патрона |
Шестигранник |
Розмір кріплення |
M4,0-M6,6 |
Крутний момент |
3-12 Нм |
Вага |
0,79 кг |
Уважно прочитайте інструкцію перед використанням прямого пневматичного шуруповерта VGL SA-A611PB, це необхідно для безпечної експлуатації та технічного обслуговування. Після ознайомлення збережіть інструкцію. ЗАВАНТАЖИТИ ІНСТРУКЦІЮ
ПРИЗНАЧЕННЯ
Цей виріб призначений для встановлення та вилучення різьбових кріпильних елементів, що застосовуються в конструкціях з деревини, металу та пластмаси. Використання запасних частин або аксесуарів, відмінних від оригінальних виробників, може призвести до падіння потужності та (або) необхідності більш частого обслуговування, а також до підвищення рівня шумів/вібрації і, як наслідок, спричинити повне зняття відповідальності з виробника. Застосування з іншими цілями не дозволяється.Винятково для використання фахівцями.
Інструкції з техніки безпеки
- Завжди встановлюйте, використовуйте, перевіряйте та обслуговуйте цей шурупокрут відповідно до будь-яких чинних місцевих, державних або національних норм і стандартів.
- Переконайтеся, що всі шланги та фітинги мають правильний розмір і надійно закріплені.
- Не використовуйте пошкоджені, зіпсовані або зношені повітряні шланги чи фітинги.
- Переконайтеся, що аварійний запірний клапан встановлено в легкодоступному місці.
- Тримайтеся подалі від спіральних шлангів повітря. Перекрийте подачу повітря, перш ніж підійти до спірального шланга.
- Тримайте робочу зону в чистоті, без захаращення, добре провітрюйте та добре освітлюйте.
- Тримайте руки, вільний одяг, довге волосся та прикраси подалі від насадки або гнізда.
- Ніколи не тягніть і не переносьте інструмент за повітряний шланг.
- Використовуючи кутові інструменти, пам’ятайте про точки защемлення, спричинені можливою реакцією крутного моменту під час роботи та при вимкненні.
ПОДАЧА ПОВІТРЯ
- Пневматичні інструменти зазнають негативного впливу вологи та бруду. Оскільки повітря від повітряних компресорів може містити вологу та іржу, бажано передбачити в трубопроводі фільтр і лубрикатор для видалення таких елементів.
- Встановлюючи новий повітряний шланг або повітряну трубу, продуйте повітря через шланг або трубу, щоб очистити їх перед підключенням інструменту.
- У разі використання повітряного шланга або повітряної труби, які не використовувалися протягом певного часу, продуйте повітря через шланг або трубу, щоб очистити їх перед підключенням інструменту.
- Від'єднуючи пневматичний інструмент від повітряного шланга, не кидайте шланг на підлогу. Це дозволить запобігти забрудненню інструменту сміттям під час наступного підключення.
- Використовуйте регулятор повітря, щоб підтримувати стабільний тиск повітря в інструменті.
- Зливайте всю воду з системи на початку та в кінці кожного робочого дня.
- Перед налаштуванням закручування переконайтеся, що тиск повітря встановлено належним чином.
Обережно! Встановлюючи або знімаючи повітряні фітинги або повітряні шланги з повітряних отворів будь-яких пневматичних інструментів, завжди використовуйте гайковий ключ, щоб утримувати повітряний отвір під час затягування або послаблення фітинга.
Тиск повітря
Максимальні технічні характеристики досягаються при тиску 6,2 бар. Робочий діапазон тиску від 5 до 7 бар.
Пневмомережа
Для з’єднання компресора з пневмоінструментом необхідно використовувати шланг діаметром не менше 3/8”. Стиснене повітря охолоджується і частинки води конденсуються при виході повітря з компресора, в ресивері а пневмомережі. Вони можуть потрапити в механізм пневмоінструменту, що може викликати пошкодження. Тому рекомендується встановити фільтр і лубрикатор між компресором та пневмоінструментом. Використовуйте компресор з потужністю двигуна від 1,5 кінських сил.
Повітряний шланг
Прочистіть шланг струменем стисненого повітря перед під’єднанням шланга до пневмоінструмента. Це попередить потрапляння в пневмоінструмент вологи та пилу, які можуть знаходитись всередині шлангу, що в свою чергу попередить утворення іржі або пошкоджень.
ЗМАЩЕННЯ
Не змащуйте інструменти легкозаймистими або леткими рідинами, такими як рідина для автоматичної коробки передач, рідина для гідропідсилювача керма, авіаційне паливо, дизельне паливо або гас. Використовуйте лише відповідне маркування масла для пневматичних інструментів.
- Для пневматичних інструментів необхідне належне змащення. Найідеальнішим методом є встановлення одного лубрикатора на інструмент для автоматичного додавання олії в повітря, що надходить в інструмент.
- Ручне змащування. Якщо для кожного інструменту недоступний автоматичний мастильник, інструменти слід змащувати вручну двічі на день. Інструмент необхідно змастити маслом перед початком роботи за день і в кінці операцій за день. На початку операцій одна або дві унції. легкої машинної олії або мастила для пневматичних інструментів слід налити в повітрозабірний отвір інструменту. Після цього інструмент слід запустити, спрямувавши вихлопні гази в ганчірку або рушник, щоб запобігти забрудненню робочої зони або частин масляним туманом. В кінці операцій одна-дві унції. легкої машинної олії або мастила для пневматичних інструментів слід налити в повітрозабірний отвір інструменту. Спусковий гачок (на інструментах із запуском із спусковим механізмом або важільним інструментом) або свердло чи шпиндель (на інструментах із натисканням на запуск) слід коротко натиснути, достатньо, щоб масло потрапило в двигун інструмента. Таким чином масло запобіжить утворенню іржі, викликаної вологою в повітрі, в інструменті під час простою. Він також поглине будь-які інші забруднення та вимиє їх під час наступного використання інструменту.
Інструкція з експлуатації
Відкрутіть кришку з крутним моментом
Зніміть кришку з моментом затягування
Щоб збільшити крутний момент, поверніть регулятор за годинниковою стрілкою
Щоб зменшити обертальний момент, поверніть регулятор крутного моменту проти годинникової стрілки
- Виберіть біту. Втягніть втулку насадки. Вставте біту та відпустіть втягнуту втулку. Щоб уникнути пошкодження кріпильних елементів, переконайтеся, що відповідна насадка підходить для головки кріпильного елемента.
- Легке регулювання крутного моменту. Поверніть кільце регулювання крутного моменту, щоб встановити обмеження крутного моменту. Повертайте за годинниковою стрілкою, щоб збільшити крутний момент, і проти годинникової стрілки, щоб зменшити крутний момент.
- Переконайтеся, що використовуєте відповідні номінальні шланги та фітинги для забезпечення належного повітряного потоку та безпечної роботи. Надійно прикріпіть шланг для повітря.
- Перевірте реверсивний перемикач вперед/назад, щоб переконатися, що обрано бажане обертання. Посуньте перемикач регулювання крутного моменту (праворуч) FOR-за годинниковою стрілкою, (ліворуч) REV-проти годинникової стрілки.
- Міцно тримайте інструмент або переконайтеся, що інструмент належним чином закріплений на моментному важелі перед початком процесу закріплення. Щоб запустити інструмент, зафіксуйте кріпильний елемент і злегка натисніть на нього. Інструмент запуститься. Інструмент вимкнеться, коли буде досягнуто задане значення або коли буде знято тиск, спрямований на кріпильний елемент.
ІНСТРУКЦІЇ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Технічне обслуговування повинно виконуватись лише кваліфікованим персоналом.
• Перед виконанням будь-яких дій з технічного обслуговування:
— від'єднайте інструмент.
Перебирання та профілактичне обслуговування рекомендується проводити з регулярною періодичністю один раз на рік або кожні 1000 годин роботи, залежно від того, яка подія настане раніше.
Змащення
Цей інструмент має лопатки, які можуть працювати без повітряно-масляної суміші. Однак, невелика кількість олії дозволяє інструменту працювати з повною потужністю та продовжує термін його служби. Використання сухого повітря
без слідів олії може скоротити термін служби лопаток.
Якщо необхідне мастило, лубрикатор (маслянка) лінії подачі повітря розташовується нижче за фільтр.
• Використовуйте олію ISO VG 15.
Примітка: Повна потужність досягається за наявності подачі повітряно-масляної суміші.
• Не наносьте занадто багато консистентного мастила на шестірні або підшипники; тонкого шару покриття буде достатньо.
• Надлишки мастила слід видаляти за допомогою нейтрального знежирюючого засобу.
При утилізації компонентів, мастильних матеріалів та ін. переконайтеся, що дотримано відповідних процедур безпеки.
Відповідно до Директиви 2012/19/CE щодо утилізації відходів електронного та електричного обладнання (WEEE), цей виріб підлягає утилізації.
Експлуатація
1. Подача повітря (рекомендована процедура підключення показана на мал. 1).
1.1. Перед підключенням до подачі повітря переконайтеся, що повітряний клапан інструменту (або курок) знаходиться в положенні «вимкнено».
1.2. Вам знадобиться тиск повітря 6,3 бар і потік повітря відповідно до специфікації.
УВАГА! Переконайтеся, що подача повітря чиста і не перевищує 6,3 бар під час роботи інструменту. Занадто високий тиск повітря та нечисте повітря скоротять термін служби продукту через надмірний знос і можуть бути небезпечними, спричинивши пошкодження та/або травми.
1.3. Щодня опорожняйте повітряний резервуар. Вода в повітропроводі пошкодить інструмент.
1.4. Щотижня очищайте вхідний повітряний фільтр.
1.5. Необхідно збільшити тиск у магістралі, щоб компенсувати незвично довгі повітряні шланги (понад 8 метрів). Мінімальний діаметр шланга має становити 1/4” внутрішнього діаметра. Шланг і швидкоз’єднувач повинні мати однакові внутрішні розміри.
1.6. Тримайте шланг подалі від тепла, масла та гострих країв. Перевірте шланг на знос і переконайтеся, що всі з’єднання надійні.
Негайно зверніться до сервісного центру, якщо інструмент знаходиться в несправному чи ненормальному стані тощо, оскільки це може призвести до несправності виробу та нещасного випадку. Будь ласка, зверніться до нашого сервісного центру для ремонту.
Перш ніж звернутися до Сервісного центру компанії, зробіть такі перевірки:
Перевірте роботу компресора та підключення повітря.
Відповідність перерізу шланга, зазначеному у цій інструкції.
Відсутність у стислому повітрі забруднень у вигляді пилу, іржі чи конденсату.
Наявність надлишкового мастила в ударному механізмі/пневмомоторі.
⚹ для змащування пневмоінструменту рекомендується використовувати мінеральне мастило для пневмоінструменту.
Після закінчення терміну служби, якщо інструмент відповідає своїм технічним характеристикам і його не можна відремонтувати, підлягає утилізації.
УВАГА! Перед зміною запчастин та техобслуговуванням від'єднайте інструмент від пристрою подачі повітря. Замініть або полагодьте пошкоджені деталі. Використовуйте лише оригінальні запчастини, інакше робота з пристроєм може призвести до аварій та травм, а гарантія буде анульована.
- Ударний механізм може бути змащений через ніпель задньої частини головки пневмоінструмента.
- Зернисті або в'язкі відкладення в пневмоінструменті також можуть знизити його продуктивність. Якщо у вашій моделі є повітряний фільтр на отворі повітря, вийміть фільтр і прочистіть його. Прочищати пневмоінструмент слід очищувальним маслом або рівним за пропорціями сумішшю масла SAE10 і парафіну. Перед використанням дайте пристрою висохнути.
- Для повного технічного обслуговування зверніться до сервісної служби.
Утилізація
Пневматичний прилад, приладдя і упаковку треба здавати на екологічно чисту повторну переробку.
⚠ Видаляйте мастила і очисні засоби екологічно чистим способом. Зважайте на законодавчі приписи.
⚠ Пластини мотора треба видаляти належним чином!
Пластини мотора містять тефлон. Не нагрівайте їх понад 400 °C, оскільки це може призводити до утворення шкідливих для здоров’я парів.
Якщо Ваш пневматичний прилад остаточно вийшов з ладу, його треба здати в пункт збору вторинної сировини.
Можливі зміни.
AIRBEST INDUSTRY CORP.
ДЕКЛАРАЦІЯ ВІДПОВІДНОСТІ ЄС
Ми заявляємо, що цей продукт відповідає вимогам Директиви Ради від червня 1989 р.
Що стосується техніки:
89/392/ЄЕС, 91/368/ЄЕС, 93/44/ЄЕС, 2006/42/ЄС
Застосований національний стандарт:
- ISO 8862-1 для рівня вібрації
- Pneurop 8N-1 для рівня шуму
ОПИС ПРОДУКТУ: ПНЕВМАТИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ
Номер моделі: VGL SA3019
Підпис емітента
Вінсент Ву з QA DEPT
Місце і дата видачі
AIRBEST INDUSTRY CORP.
6F-2, NO.158 Kancheng Rd., Panchiao District, New Taipei City, Тайвань 1 січня 2021 р.
Прочитайте та зрозумійте ці інструкції перед використанням інструменту.
Прочитайте та дотримуйтесь усіх попереджень.
Вимоги до подачі повітря
- Подайте в інструмент чисте сухе повітря під тиском 6,2 бар (90 psi). Більш високий тиск різко скорочує термін служби інструменту.
- Під’єднайте інструмент до повітропроводу за допомогою труби, шланга та з’єднувачів з повітряним фільтром, регулятором, мастильним пристроєм.
Змащення
Використовуйте лубрикатор повітряної лінії з маслом SAE №10, налаштованим на дві краплі на хвилину. Якщо мастильний пристрій для повітряної лінії використовувати не можна, додавайте повітряне моторне масло у вхідний отвір один раз на день.
Технічне обслуговування
Розбирайте та перевіряйте пневматичний двигун і вузол регулятора кожні три місяці, якщо інструмент використовується щодня. Замініть пошкоджені або черв’ячні деталі.
Особливі інструкції
Уважно прочитайте цю інформацію перед використанням машини. Неправильна експлуатація/використання може призвести до травм та/або пошкодження.