Фарборозпилювачі – це інструменти, які призначені для виконання фарбувальних робіт. Цей інструмент може використовуватися для фарбування автомобілів на СТО або автомайстерень, для фарбування приміщень домашніх або промислових умовах.

Фарборозпилювач електричний завдяки вбудованому безповітряному насосу може використовуватися для нанесення різних видів водних фарб, водоемульсійної фарби, його застосування гарантує рівномірне нанесення фарби на будь-які поверхні. Принцип роботи електричного фарбопульта базується на здатності стисненого повітря під час проходження через сопло розпилювача розбивати фарбу на найдрібніші частинки і розсіювати її.

Якщо ви вирішили: “Куплю фарборозпилювач!”, то до вибору цього інструменту необхідно підійти особливо ретельно. Ідеальний фарборозпилювач повинен мати цілу низку характеристик, які зроблять роботу з цим пристроєм максимально зручною. Він має зручно розташовуватися в руці, легко вмикатися і бути оснащеним різними регуляторами з простим доступом до них, дуже важливо, щоб у конструкції інструменту були використані зносостійкі та корозійностійкі матеріали. Застосування цих матеріалів у конструкції фарборозпилювачів значно збільшить термін служби цих пристроїв.

Використання фарбопульта під час проведення фарбування поверхонь забезпечує цілу низку переваг це:

  • Зниження витрати фарби;
  • Високу продуктивність робіт;
  • Висока швидкість фарбування;
  • Доступна ціна пристрою.

У конструкції сучасних фарбопультів використані останні технологічні досягнення в цій галузі. Під час фарбування поверхонь фарба подається за допомогою безповітряного насоса зі спеціальної ємності в сопло інструменту. Необхідно зауважити, що вибір сопла пристрою залежить від виду фарби і типу поверхні, що фарбується.

Якщо ви вирішили фарборозпилювач купити, то дуже важливо визначитися з видом пристрою, оскільки вони поділяються на два види – це електричні та пневматичні.

Переваги електричних фарбопультів

Фарбування поверхні за допомогою електричного фарбопульта виконується за рахунок вбудованого в інструмент насоса. Це досить зручний інструмент насос, який має компактні розміри і при цьому абсолютно не потребує додаткового обслуговування. Електричні фарборозпилювачі для використання в домашніх умовах.

Електричні фарборозпилювачі можна умовно розділити на інструмент, призначений для професійного та побутового використання.

Під час вибору електричного фарбопульта необхідно звернути увагу на такі моменти:

  • Розташування бачка, воно може бути як верхнім, так і нижнім;
  • Матеріал виготовлення бачка;
  • Матеріал виготовлення кришки сопла, найбільш довговічними вважаються кришки сопла, виготовлені з латуні, нержавійки або алюмінію;
  • Наявність або відсутність системи швидкого очищення.

ФАРБОРОЗПИЛЮВАЧІ – НЕЗАМІННІ ПРИ ФАРБУВАННІ ВЕЛИКИХ ПОВЕРХОНЬ

Основні переваги пневматичних фарборозпилювачів

Фарборозпилювачі пневматичні незамінні в тому разі, якщо планується фарбувати поверхні, що мають великі розміри, і до того ж якщо потрібна висока якість фарбування. Вони використовуються для розподілу різних складів по робочій поверхні методом розпилення. З їхньою допомогою вдається рівномірно нанести на оброблювану поверхню лакофарбові матеріали, різні види розчинів, а також рідкі шпаклівки. Робота цього виду розпилювачів ґрунтується на використанні стисненого повітря, що надходить у сопло інструмента від компресора. До переваг цих розпилювачів можна віднести невелику вагу, дивовижну простоту у використанні, рівномірність нанесення робочих складів на оброблювану поверхню.

Під час вибору пневматичних фарборозпилювачів особливу увагу необхідно приділити герметичності всіх його частин, також не останню роль під час вибору цього пристрою відіграє і матеріал, з якого виготовлений корпус інструменту.

Під час вибору фарборозпилювачів дуже важливо купити високоякісний інструмент, тому не варто звертати свою увагу на підозріло дешеві моделі, адже такий інструмент не прослужить довго і повністю розчарує свого господаря. Наш інтернет-магазин пневмоінструментів вже досить давно займається реалізацією фарборозпилювачів. Нашими партнерами є тільки ті виробники, які вже досить давно і високо зарекомендували себе на ринку збуту. Ми дорожимо своїм добрим ім’ям, яке заробляли не один рік, тому ми займаємося реалізацією тільки високоякісної продукції, що має всі необхідні сертифікати.