Балансир шланговий для пневматичних інструментів VGL HR080508131 дозволяє скоротити кількість робочої сили, скоротити час простою, поліпшити якість виконуваної роботи, зменшити знос шлангів та проводів, а також запобігти можливим травмам людей і пошкодження інструментів. Шланг-балансир HR080508131 підходить як для використання на стаціонарних робочих місцях, так і для роботи на конвеєрах.
Шланг-балансир для пневмоінструментів VGL HR080508131
Вага інструменту: 0,5-1,5 кг
Довжина шланга: 1,3 м
Розміри: 6,5×10 мм
Ціна: 6 469 ₴
Наявність:Доступно під замовлення
Бренд |
---|
Уважно прочитайте інструкцію перед встановленням та використанням, це необхідно для безпечної експлуатації та технічного обслуговування. Після знайомства збережіть інструкцію. ЗАВАНТАЖИТИ ВСЮ ІНСТРУКЦІЮ
Інструкція з експлуатації призначена для безпечного та надійного використання. Продукт розроблений і виготовлений суворо відповідно до технічних специфікацій з використанням новітніх технологій і компонентів і з дотриманням найвищих стандартів якості. Щоб забезпечити тривалу та надійну роботу пристрою, переконайтеся, що експлуатуєте та обслуговуєте його належним чином відповідно до вказівок цієї інструкції з експлуатації. Технічні дані та характеристики, що містяться в цій інструкції з експлуатації, актуальні. Виробник залишає за собою право вносити зміни з метою покращення якості. Беручи до уваги технічний прогрес і можливість зниження шуму, установка розроблена та побудована таким чином, щоб ризики, пов’язані з випромінюванням шуму, були зведені до найнижчого можливого рівня.
Техніка безпеки на робочому місці
a) Тримайте робоче місце в порядку та добре освітленому. Безлад або погане освітлення можуть призвести до нещасних випадків. Будьте передбачливими, стежте за тим, що ви робите, і керуйтеся здоровим глуздом, користуючись пристроєм.
b) Якщо у вас є будь-які сумніви щодо того, чи пристрій працює належним чином або чи він пошкоджений, зверніться до сервісного відділу виробника.
c) Лише сервісний відділ виробника може ремонтувати пристрій. Не робіть ремонт самостійно!
d) Дітям або стороннім особам заборонено перебувати в робочій зоні. (Неуважність може призвести до втрати контролю над пристроєм.)
e) Під’єднання та від’єднання напірної лінії слід виконувати при закритому повітряному клапані.
f) Не спрямовуйте напірний шланг на себе, інших людей чи тварин.
Повітря під тиском може спричинити серйозні травми.
g) Не перекривайте подачу стисненого повітря, роздавлюючи або перегинаючи напірні шланги.
h) Починаючи роботу з пристроєм, поступово збільшуйте подачу повітря до пристрою, щоб переконатися, що він працює належним чином. Якщо ви помітили, що пристрій не працює належним чином, негайно відключіть його від подачі стисненого повітря та зверніться до сервісної служби виробника.
i) Регулярно перевіряйте стан наклейок безпеки. Замініть їх, якщо вони нерозбірливі.
j) Збережіть ці інструкції для використання для використання в майбутньому. Якщо прилад передано третій особі, разом із ним необхідно передати інструкцію з експлуатації.
k) Тримайте упаковку та дрібні складові частини в недоступному для дітей місці.
l) Тримайте пристрій подалі від дітей і тварин.
m) При використанні цього пристрою разом з іншими пристроями також дотримуйтеся інших інструкцій з використання.
Особиста безпека
a) Не використовуйте цей пристрій, якщо ви втомилися, хворі або перебуваєте під впливом алкоголю, наркотиків або ліків, які можуть погіршити вашу здатність керувати пристроєм.
b) Пристроєм можуть керувати фізично підготовлені особи, здатні працювати з ним і відповідним чином навчені, які прочитали цю інструкцію з експлуатації та пройшли навчання з техніки безпеки та гігієни праці.
c) Дотримуйтесь обережності та здорового глузду під час експлуатації цього пристрою. Хвилинка неуважності під час роботи може призвести до серйозних травм.
d) Використовуйте засоби індивідуального захисту відповідно до вимог під час експлуатації пристрою.
Використання відповідних, затверджених засобів індивідуального захисту знижує ризик отримання травм.
е) Не переоцінюйте своїх можливостей. Підтримуйте баланс і рівновагу тіла весь час під час роботи. Це дозволяє краще контролювати машину в несподіваних ситуаціях.
f) Не носіть вільний одяг або прикраси. Тримайте волосся, одяг і рукавички подалі від рухомих частин. Вільний одяг, прикраси або довге волосся можуть потрапити в рухомі частини.
g) Повітря під тиском може спричинити серйозні травми.
h) Пристрій не є іграшкою. За дітьми слід стежити, щоб вони не гралися з пристроєм.
i) Ніколи не працюйте безпосередньо під балансиром.
Безпечне використання пристрою
a) Зберігайте обладнання, яке не використовується, у недоступному для дітей місці та поза досяжністю будь-кого, хто не знайомий із пристроєм або цією інструкцією з експлуатації. Ці пристрої небезпечні в руках недосвідчених користувачів.
b) Підтримуйте пристрій у хорошому робочому стані. Перед кожним використанням перевіряйте на загальні пошкодження або пошкодження рухомих частин (тріщини в частинах і компонентах або будь-які інші умови, які можуть вплинути на безпечну роботу пристрою). Якщо пристрій пошкоджено, відремонтуйте його перед використанням.
c) Ремонт і технічне обслуговування повинні виконуватися кваліфікованим персоналом з використанням тільки оригінальних запасних частин. Це забезпечить безпеку використання.
d) Щоб забезпечити належну робочу цілісність пристрою, не знімайте встановлені на заводі кришки та не послаблюйте гвинти.
e) Під час транспортування або переміщення пристрою зі складу до місця використання дотримуйтесь правил охорони здоров’я та безпеки ручного поводження, які діють у країні, де використовується пристрій.
f) Регулярно чистіть пристрій, щоб запобігти постійному накопиченню бруду.
g) Використовуйте повітря для живлення пристрою, інші гази не допускаються.
h) Використовуйте армовані шланги для підключення стисненого повітря в місцях з високим ризиком механічних пошкоджень.
i) Перед кожним використанням переконайтеся, що насадка правильно встановлена в машині, а шланг правильно прикріплений і не пошкоджений.
j) Повітря, що подається до машини, має бути осушеним, чистим і вільним від забруднень. Забруднювачі можуть забити шланги та спричинити пошкодження машини та її компонентів.
k) Якщо ви помітили будь-який витік із пристрою або шлангів, негайно відключіть подачу стисненого повітря та усуньте несправність.
l) Не перевищуйте рекомендований тиск подачі, оскільки це може пошкодити пристрій.
m) Не змінюйте пристрій, щоб змінити його характеристики чи дизайн.
n) Тримайте пристрій подалі від джерел вогню та тепла.
o) Не перевантажуйте пристрій.
p) Увага: пристрій не призначений для підйому або транспортування вантажів!
q) Не роздавлюйте та не скручуйте повітряний шланг.
r) Демонтуючи балансир, спочатку демонтуйте пристрій або блок, який підвішений до нього.
УВАГА! Незважаючи на те, що продукт був розроблений як безпечний, з достатніми запобіжними засобами, і незважаючи на додаткові функції безпеки, надані користувачеві, існує невеликий ризик нещасного випадку або травми під час поводження з пристроєм. Рекомендується дотримуватися обережності та здорового глузду при використанні цього продукту.
Правила використання
Продукт розроблений, щоб допомогти організувати ергономіку роботи з пневматичними інструментами, утримуючи його на заданій висоті в межах досяжності робочої станції.
Користувач несе відповідальність за будь-яку шкоду, спричинену неправильним використанням.
Опис
A. Гачок для підвішування пристрою
B. Гачок для кріплення страхувального шнура
C. Наконечник регулювання противаги
D. Кожух
E. Шланг для стисненого повітря (котушкового типу) із упором для шланга
F. Перехідник із внутрішнім різьбленням
G. Кінцева деталь для подачі повітря (ззаду - не видно на малюнку)
Галузь застосування
• Балансири призначені виключно для використання ручних інструментів, таких як дрилі, пневматичні викрутки тощо.
• Будь-яке інше використання не може вважатися використанням за призначенням. Виробник/постачальник не може відповідати за будь-які збитки. Усі ризики несе лише користувач.< /p>
Підготовка до роботи
ПОЗИЦІЮВАННЯ БЛОКУ
Температура навколишнього середовища не повинна перевищувати -10 - +40oC, а відносна вологість не повинна перевищувати 85%. Використовуйте пристрій у добре провітрюваних приміщеннях. Не блокуйте вихід повітря пристрою. Тримайте пристрій подалі від гарячих поверхонь. Завжди зберігайте пристрій у недоступному для дітей та осіб із зниженими психічними, сенсорними або інтелектуальними функціями. Робоча зона повинна забезпечувати негайний доступ до запірного клапана стисненого повітря. Переконайтеся, що тиск повітря, що подається до пристрою, не перевищує рекомендований діапазон.
МОНТАЖ АГРЕГАТУ
Підчепіть (A) до правильної висоти для застосування. Крім того, прикріпіть страховку між гачком (B) і поверхнею, на якій підвішено балансир, дозволяючи деяку слабину між ними, коли положення пристрою змінюється. Приєднайте відповідні фітинги до входу та виходу шланга з блоку (F і G). Виберіть розмір фітингів для вхідного та вихідного повітря відповідно до ваших уподобань - фітинги не входять до комплекту. Підключити подачу стисненого повітря.
ВИБІР ПРАВИЛЬНОЇ МОДЕЛІ
Вибираючи модель для конкретного застосування, враховуйте загальну вагу інструменту, який буде підвішений на пружинному балансирі, тобто вагу інструменту разом із усіма аксесуарами. Використовуйте наступну формулу для вибору: вага інструменту + вага приладдя = кг = діапазон у межах мінімального/максимального робочого навантаження балансира, напр. інструмент 14 кг + аксесуари 3 кг = 17 кг = правильний діапазон робочого навантаження балансира: 15-22 кг. ВАЖЛИВО: якщо загальна вага інструменту та приладдя знаходиться в межах крайньої верхньої межі діапазону робочого навантаження балансира, виберіть балансир із вищим діапазоном. Це забезпечить більший термін служби виробу. Якщо один із інструментів на балансирі занадто легкий для діапазону робочого навантаження, ви можете додати вагу між волосінню та карабіном, але все одно пам’ятайте про робоче навантаження виробу.
Робота з агрегатом
Закріпіть на пристрої відповідний пневматичний інструмент і за допомогою ручки відрегулюйте його противагу (повертаючи «+» за годинниковою стрілкою, збільшіть противагу, а проти годинникової стрілки «-» зменшіть противагу), щоб він міг вільно обертатись на заданій висоті. Підвішений предмет необхідно піднімати і опускати, а за допомогою правильно підібраного і відрегульованого балансира він повинен самостійно висіти на заданій в даний момент висоті.
ВАЖЛИВО:
На заводі противагу балансира встановлено приблизно в середньому діапазоні шкали. Для зручного регулювання противаги рекомендується використовувати гайковий ключ.
УВАГА:
Тривала робота пристрою під кутом до вертикалі скорочує термін його служби.
Рекомендується уникати нахилу більше 20°.
Очищення та обслуговування
a) Для очищення поверхонь використовуйте лише некорозійні миючі засоби.
b) Для очищення пристрою можна використовувати лише м’які мийні засоби, призначені для очищення поверхонь, які контактують з харчовими продуктами.
c) Не бризкайте на пристрій струменем води та не занурюйте його у воду.
d) Регулярно перевіряйте пристрій на технічну працездатність і будь-які пошкодження - щомісяця перевіряйте затяжку гвинтів, стан кабелю, корпусу та запобіжного ланцюга.
e) Для очищення використовуйте м’яку тканину.
f) Не використовуйте гострі та/або металеві предмети (наприклад, дротяну щітку або металевий шпатель) для чищення, оскільки вони можуть пошкодити поверхню матеріалу, з якого виготовлено пристрій.
g) При обслуговуванні обладнання, підвішеного на балансирі, згортайте трос повністю назад, щоб уникнути раптових ривків троса через різкі зміни навантаження.
По можливості зняти з балансира технічне обладнання.
h) Перевіряйте стан обладнання на наявність пошкоджень та/або зносу та його роботу щонайменше раз на місяць.
Позначення в цьому посібнику
Рівні небезпеки
Цей продукт розроблено з першочерговою увагою до безпеки операторів. Однак через характер системи існують ризики, які не можна усунути. У цьому посібнику рівень значущості та ризику визначено та вказано у три етапи: «ПОПЕРЕДЖЕННЯ», «ОБЕРЕЖНО» та «ПРИМІТКА». Уважно прочитайте та повністю зрозумійте вказані пункти перед використанням виробу та виконанням процедур технічного обслуговування. Знаки для «УВАГА», «ОБЕРЕЖНО» та «ПРИМІТКА» розташовані в порядку значущості ризику (УВАГА > ОБЕРЕЖНО > ПРИМІТКА). Їх деталі описані нижче.
УВАГА : Ситуація, яка за неправильного поводження може призвести до смерті або серйозної інвалідності.
ОБЕРЕЖНО! : Ситуація, яка за неправильного поводження, може спричинити легку або середню травму
ПРИМІТКА: Ситуація, яка за неправильного поводження може завдати шкоди майну.
Ступінь описаної вище проблеми (інвалідність, травми та пошкодження майна) визначається наступним чином.
Важка інвалідність: втрата зору, поранення, опік (високо- або низькотемпературний), ураження електричним струмом, перелом кісток, отруєння та інші ушкодження, які залишають наслідки і потребують госпіталізації або тривалого амбулаторного лікування.
Травма середньої тяжкості: опік, ураження електричним струмом, перелом кісток та інші травми, які не потребують госпіталізації або тривалого амбулаторного лікування.
Легкі травми: подряпини, синці, рвані рани та інші травми, які мають незначний вплив на здоров’я.
Майнові збитки: великі пошкодження будівель, предметів домашнього вжитку та травми домашніх тварин або домашніх тварин.
Окрім УВАГИ, ОБЕРЕЖНОСТІ та ПРИМІТКИ, описаних вище, питання, важливі для працівників, позначаються у такому форматі.
Визначення цільових користувачів цього посібника
Цей посібник було підготовлено, щоб допомогти всім потенційним користувачам, пов’язаним із цим продуктом. З точки зору безпеки ми визначили цільових користувачів відповідно до їхніх здібностей і досвіду та надали детальні описи для кожної групи. Цей посібник визначає чотири рівні користувача.
Оператор
Оператор — це користувач, який виконує загальні операції. Технічне обслуговування та інші операції, що потребують спеціальних навичок, виключаються із загальних операцій. Тому оператору не дозволяється розбирати основне обладнання. Оператор повинен уважно прочитати посібник і виконувати свою роботу з повним розумінням робочих процедур.
Оператор з обслуговування
На додаток до роботи оператора, описаної вище, оператору з технічного обслуговування дозволено виконувати встановлення, простий пошук несправностей і періодичні перевірки. Оператор з технічного обслуговування повинен мати достатні знання та навички експлуатації цього продукту. Оператор з технічного обслуговування повинен уважно прочитати посібник і виконувати свою роботу з повним розумінням характеристик обладнання та всього змісту роботи.
Начальник управління
Начальник управління повинен мати достатні знання про продукт і передові навички експлуатації цього продукту. Начальник управління повинен керувати не лише самим продуктом, але й всебічно керувати операціями на місці, які обробляють продукт.
Сервісний інженер
Сервісний інженер — це працівник, який володіє спеціальними знаннями та навичками для монтажу виробу, дослідження причин несправності або пошкодження, а також виконання ремонту та капітального ремонту. Сервісне обслуговування (робота сервісного інженера) зазвичай виконується нашими техніками з обслуговування.
Екстрений зв'язок у випадку несправностей
Якщо виникнуть будь-які проблеми з продуктом, зв’яжіться з нами або своїм дилером.
1. Попереджувальні знаки та запобіжні заходи при використанні
1-1 Запобіжні заходи при використанні
Неправильне поводження з цим виробом може призвести до пошкодження самого виробу, а також до пожежі чи травми. Уважно прочитайте наступні запобіжні заходи та обов’язково дотримуйтесь інструкцій під час поводження з пристроєм.
Для безпечного та належного використання продукту необхідні щоденні та періодичні перевірки. Якщо під час перевірки буде виявлено будь-який збій, відповідні деталі необхідно замінити. Щоб отримати детальну інформацію, зв’яжіться з нами або своїм дилером.
2. Технічне обслуговування
2-1 Щоденні перевірки
Перед початком експлуатації зверніться до розділу «6-1 Перевірки перед початком роботи» окремого посібника користувача та виконуйте перевірки щодня.
2-2 Періодичні перевірки
Проводьте перевірку не рідше одного разу на місяць. Якщо виріб використовується в несприятливому середовищі або часто використовується, скоротіть інтервал між перевірками.
2-3 Заміна шланга та ущільнювальних кілець
2-3-1 Розбирання
- Зніміть шланг подачі.
- Зніміть інструмент (обладнання) з поворотного з’єднання, піднявши його та повністю намотавши шланг усередину барабана. Примітка: Допоміжний трос, опорний елемент і інструмент (обладнання) на малюнку вказані для довідки. Примітка: Допоміжний трос, опорний елемент і інструмент (обладнання) на малюнку вказані для довідки.
- Зніміть допоміжний трос або ланцюг з основного обладнання балансира Примітка: Допоміжний дротяний трос і опорний елемент на малюнку наведені для довідки.
- Зніміть балансир з опорного елемента (металевого вішака) і покладіть його на землю або на верстак.
- Закріпіть вал гайковим ключем і вийміть фітинг трубки.
- Зніміть стопорне кільце E-типу з кінця черв’ячного механізму.
- Повертайте черв’ячний механізм у напрямку «-» (проти годинникової стрілки), поки черв’як не почне від’єднуватися, і послабте натяг пружини
- Потягніть шланг, щоб переконатися, що пружина не натягнута.
- Далі поверніть черв’ячний механізм у напрямку «-» (проти годинникової стрілки) і витягніть його з кожуху.
- Зніміть гвинти з хрестоподібною головкою і зніміть кришку.
- Вийміть весь барабан (барабан, вал, шарнір, шланг і шпиндель) із корпусу.
- Витягніть шпиндель із барабана.
- Перемістіть шарнір, доки він не торкнеться (A) валу, як показано на малюнку нижче.
- Зніміть вал, шарнір і шланг разом із барабаном.
- Послабте шланговий хомут і зніміть шланг із з’єднання. !НАГАДУВАННЯ
- Зніміть ущільнювальне кільце (з боку барабана) на шарнірі.
- Зніміть шарнір із валу та зніміть інше ущільнювальне кільце (з боку порту подачі повітря). У цей час не знімайте шайбу з валу.
- Встановіть ущільнювальне кільце в канавку з боку порту подачі повітря та змастіть.
- Вставте вал у з’єднання, доки шайба не торкнеться з’єднання.
- Встановіть ущільнювальне кільце (з боку барабана) в іншу канавку та нанесіть мастило.
- Протягніть шланг у корпус.
- Встановіть шланг на з’єднання та затягніть шланговий хомут.
- Встановіть вал, шарнір і шланг як одне ціле в барабан.
Зверніть увагу на наступні моменти.
• Для шлангового хомута вказується напрямок монтажу та позиційне відношення до з’єднання. Обов’язково встановіть хомут шланга так, щоб було досягнуто положення, як показано на малюнку нижче.
!НАГАДУВАННЯ
- Натисніть на вал, доки він не торкнеться барабана.
- Перемістіть шарнір, поки він не торкнеться барабана.
- Встановити шпиндель на барабан.
- Встановіть блок барабана (барабан, вал, шарнір, шланг і шпиндель) на корпус.
- Встановіть кришку на корпус і затягніть її гвинтами з хрестоподібною головкою.
- Встановіть черв’ячний механізм на корпус і поверніть його в напрямку «+» (за годинниковою стрілкою).
- Встановіть стопорне кільце Е-типу на кінці черв’ячного механізму.
- Поверніть черв’ячний механізм у напрямку «+» (за годинниковою стрілкою) і накрутіть пружину.
- Після того, як шланг буде повністю намотаний всередину барабана, ще раз поверніть черв'як кількість разів.
- Після цього встановіть балансир відповідно до процедури, описаної в розділі «5-2-1 Встановлення балансира шланга інструменту» Посібника користувача.
- Зніміть корпус із барабана відповідно до кроків з 1 по 15 у розділі «Розбирання 2-3-1».
- Відкрутіть гвинти з хрестоподібною циліндричною головкою на задній частині барабана та зніміть кришку барабана.
- Перевірте місце розриву пружини та стан заклепки. Якщо пружина розірвана в тісно прикріпленій частині на зовнішній стороні або якщо заклепка пошкоджена, встановіть кришку знову та проконсультуйтеся з вашим дилером.
- Зніміть пружину з барабана.
- Вставте пружину в барабан так, щоб гачок пружини зачепився за стопор кришки.
- Нанесіть мастило на верхню поверхню пружини.
- Встановіть кришку на барабан так, щоб стопор вставлявся в гачок пружини по зовнішньому периметру. Затягніть гвинти з хрестоподібною головкою.
- Після встановлення пружини та кришки переконайтеся, що стопор може рухатися плавно.
- Встановіть барабан на основне обладнання балансира відповідно до кроків з 1 по 15 у розділі «Встановлення 2-3-2».
- Після встановлення барабана встановіть балансир відповідно до «5-2-1 Встановлення балансира шланга інструменту» Посібника користувача.
- Відрегулюйте пружину відповідно до «5-2-2 Встановлення інструментів і обладнання та регулювання натягу пружини» Посібника користувача.
- Переконайтеся, що роботу можна виконувати в межах діапазону ходу відповідно до «5-3-1 Перевірка робочого діапазону (ходу)» Посібника користувача.
Запобігайте зсуву шарніра в напрямку (B).
2-3-2 Встановлення
Якщо балка барабана заважає встановити шланговий хомут, злегка поверніть шланговий хомут.
2-4 Заміна пружини
2-4-1 Зняття пружини
2-4-2 Встановлення пружини
ІНСТРУКЦІЇ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ для Шланг-балансир VGL HR080508131
Щоб уникнути серйозних травм або пошкодження майна, ПРОЧИТАЙТЕ та ВИВЧІТЬ цей посібник перед використанням інструменту.
Ніколи не стійте під підвішеним балансиром.
Не розбирайте та не змінюйте виріб.
Не скручуйте і не тріть шнур тросом під час роботи. Не навантажуйте понад зазначену вагу.
Використання під занадто великими кутами зменшить термін служби троса. Рекомендований діапазон кутів: ±20°
Залиште невелику слабину додаткового опорного троса або ланцюга, щоб балансир міг вільно обертатися. Провисання має бути відповідної довжини, щоб балансир зупинився в межах 10 см у разі випадкового падіння.
⚠Щоб запобігти падінню пристрою, від’єднайте інструмент, знімаючи гак балансира.
⚠Обов’язково від’єднайте балансир та інструмент, коли вони не використовуються.
⚠Перш ніж налаштовувати натяг, обов’язково зніміть балансир та інструмент.
⚠Область застосування: всередині і на вулиці з нормальними атмосферними умовами.
Діапазон температур: -10℃~+40℃
Технічне обслуговування та перевірка Шланг-балансира для пневмоінструментів VGL HR080508131
З метою попередження випадкового падіння перевірка повинна проводитися не рідше одного разу на місяць. Якщо будуть виявлені будь-які зношені або пошкоджені деталі, припиніть використання балансира інструменту та замініть його.
⚠ Для заміни завжди використовуйте оригінальні запчастини.Поради щодо використання інструментальних балансирів і вторинних опорних ланцюгів
НавантаженняТримайте підвішений інструмент у перпендикулярному положенні.
НЕПРАВИЛЬНО
Робота з навантаженням не перпендикулярно спричиняє втому оператора та надмірний знос кабелю та барабана.
Правильно
Балансир інструменту, завантажений на візокКріплення на візку дозволяє правильно функціювати балансиру та забезпечує змінну робочу зону.
Плануючи встановлення балансира інструменту, враховуйте загальне навантаження балансира.