Шукаєте матеріальну базу для будівництва чи ремонту у Львові? Завдяки нашому представництву у Львові ви можете купити пневмоінструмент не очікуючи на довгу доставку та маєте можливість відвідати виставковий зал, де вас проконсультують та підкажуть правильний інструмент під ваші потреби.

У сучасному понятті слова “ремонт” на практиці механізовані засоби вже давно переважають над ручною працею. Хоча ручна праця, як і раніше, незамінна, без різних інструментів вона залишиться дуже трудомісткою і займає у майстрів набагато більше часу. З появою таких пневматичних інструментів, як дрилі, шуруповерти, гайковерти, шліфувальні машини та ін., ремонтна та будівельна справа стала набагато простішою в реалізації через скорочення часу на виконання тих чи інших робіт, а також зменшення кількості необхідної робочої сили. Сьогодні асортимент пневматичного обладнання вражає своєю різноманітністю. Крім вже згаданих вище інструментів, він включає пневмолотки, пневмоножниці, пили, пневматичні фарборозпилювачі та багато інших. Існує безліч виробників пневматичних інструментів, більшість із них вже добре зарекомендували себе на ринку будівельних приладів, інші ж фірми знаходяться на стадії розвитку своєї продукції та просування її на ринок. Ми пропонуємо пневмоінструменти надійного перевіреного бренду – AirPro. Та є його офіційними імпортерами в Україні, тому в якості маємо жодного сумніву.

У чому особливості пневматичних інструментів? Працюють вони на стислому повітрі. Аналогами цих інструментів є електричні дрилі, перфоратори та ін. Перевагою пневматичних інструментів є їхня нижча вартість у порівнянні з електричними. Також через те, що пневматичний інструмент складається з невеликої кількості компонентів із міцного матеріалу, їх довговічність цілком виправдовується, а перегрів даних компонентів повністю виключається через відсутність нагрівальних елементів, як в електричних аналогах. Пневмоінструменти виконані в литих корпусах, тому попадання будь-яких частинок пилу або будівельного сміття також виключається. Одним словом навіть новачок за допомогою пневматичного інструменту виконає роботу на досить якісному рівні.
Пневмоінструмент у Львові
Проте, щоб застосовувати пневматичні інструменти при виконанні будівельних, ремонтних чи сервісних робіт, вам знадобиться додаткове компресорне обладнання для функціонування інструментів, а це може зайняти корисний простір у приміщенні. Хоча тут теж можна посперечатися, адже необов’язково тримати компресор та пневматичний інструмент в одній кімнаті. При виконанні будівельних робіт можуть використовуватись шланги довжиною до 50 метрів для подачі повітря з компресора на пневматичний інструмент. Також компресори не завжди зручно транспортувати, адже їх габарити варіюються досить широко, а також, щоб володіти такими, необхідно віддати непогані гроші. Існують компресори, які можуть функціонувати як від мережі, так і на певному виді палива.

У пневматичну систему, крім шлангів та компресора, також входять різні фільтри для очищення повітря, системи змащення пневмодвигуна та водовідділювачі. Фільтри для очищення повітря необхідні для запобігання попаданню частинок пилу в пневмоінструмент, водоподілники для відведення вологи, відповідно. Використання систем мастила рекомендується для того, щоб уникнути змащення вручну.

Насамкінець, можна зібрати всі плюси та мінуси пневмоінструментів, і зробити висновок, що пневмоінструменти довговічні, безпечні та вигідні. Єдине, що може бути некомфортно-необхідність у наявності компресора.

Тож якщо ви вирішили купити це обладнання, завітайте до нашого представництва у Львові, де досвідченні спеціалісти допоможуть розібратися у всіх нюансах та підібрати оптимальну пневматичну систему.
Пневмоінструмент у Львові