Степлер (скобостріл, скобозабивний пістолет) необхідний для скріплення між собою двох або більшої кількості матеріалів. Зрозуміло, далеко не кожному скобозабивному пістолету “під силу” будь-які матеріали. Однак, якщо ви любите майструвати, то вам буде цікавий матеріал, який ми підготували для вас.

Призначення і пристрій скобозабивного пістолета

Скобостріл необхідний при проведенні відносно невеликого косметичного ремонту в квартирі або будинку, ремонті меблів, створенні нового інтер’єру, виготовленні виробів і в багатьох інших випадках. З його допомогою ви можете з’єднати між собою листи поліетилену, тканини, дерева, ДСП, пластику та інших матеріалів. Порівняно з традиційним кріпленням матеріалів за допомогою цвяхів, використання скобозабивного пістолета є кращим.

По-перше, площа притиснення скоби значно більша за площу притиснення капелюшком цвяшка.

По-друге, використовувати степлер зручніше, оскільки всі операції здійснюються однією рукою.

По-третє, це вигідніше, оскільки відсутній ризик згину скоби. Це дає змогу не тільки заощаджувати гроші на придбанні витратних матеріалів, а й час, який може бути витрачено на витяг і вирівнювання погнутої скоби.

Конструкція побутового скобозабивного пістолета гранично проста. Зусилля, за допомогою якого скоба забивається в матеріал, створюється за допомогою пружини. Від потужності пружини залежить розмір скоби і зусилля, яке вам необхідно докласти для того, щоб пістолет “вистрілив”. Оскільки один і той самий пістолет може використовувати кілька типорозмірів скоб, то ви також можете за допомогою регулювального гвинта змінювати зусилля спуску повзуна. Ми рекомендуємо вам регулювати зусилля спуску залежно від використовуваних скоб. Це не тільки максимально довго збереже пружину в робочому стані, а й вбереже пістолет від передчасного виходу з ладу, а також знизить навантаження на вашу долоню. Спорядження скобами проводиться за допомогою спеціального магазину з пружиною і не викликає ні в кого складнощів.
ПНЕВМОСТЕПЛЕРИ – ВАШІ ПОМІЧНИКИ В РОБОТІ

Професійні скобозабивні пістолети

Крім домашнього скобостріла існують і професійні скобозабивні пістолети. По суті, від свого домашнього аналога вони відрізняються наявністю механізованого приводу і потужністю. На ринку представлений пневматичний скобозабивний пістолет, в якому забивання скоби здійснюється системи важелів. Такі степлери використовуються в меблевій промисловості, будівництві та в інших галузях народного господарства. З його допомогою збираються різноманітні фанерні конструкції, тара та інші вироби. Крім цього, ви можете придбати скобозабивний пістолет електричний, який чудово підійде як для роботи у виробничому приміщенні, так і в домашніх умовах.

Продаж і обслуговування домашніх і професійних скобострілів

Якщо ви бачите, що для виконання будь-яких робіт вам потрібен скобозабивний пістолет, купити який сьогодні можна практично в будь-якому будівельному магазині, то під час його вибору насамперед необхідно звернути увагу на скоби, які він використовує. При цьому обирайте саме той скобозабивний пістолет, скоби до якого виготовляються з металу товщиною 0,7 мм. Вони найпоширеніші, тому ваш інструмент не лежатиме без діла і не припадатиме пилом у коморі або гаражі через відсутність скоб.

Купуючи скобозабивний пістолет, ціна якого коливається від кількох десятків до кількох сотень доларів, не варто “ганятися” за виробом якоїсь певної компанії. Простота конструкції і відсутність складних елементів роблять навіть китайські скобостріли цілком вартими уваги. Якщо ж ви купуєте професійний скобостріл, то краще звернути свою увагу на виріб від європейських або північноамериканських компаній.

Що ж стосується догляду за домашнім або професійним інструментом, то здебільшого він зводиться до заряджання пістолета скобами і змащення. У разі ж, якщо степлер “вибиває” не одну скобу, а кілька, то виконати ремонтні роботи ви можете навіть у домашніх умовах. Для більшості ремонтних робіт вам знадобиться викрутка і наждачний папір або брусок.