При роботі з пневматичними інструментами можуть виникати певні несправності, які можна усунути скориставшись наведено нижче таблицею. Ця таблиця показує найбільш узагальнені проблеми, які можуть виникати в роботі.

Несправність Можлива причина Спосіб усунення
Інструмент не запускається. Повітряний клапан закритий або засмічений. Відкрити клапан; усунути будь-які перешкоди.
Бруд або відкладення на компонентах. Промийте інструмент розчинним розчином. Якщо проблема не зникає, розберіть, очистіть і змастіть внутрішні частини.
Лопатки ротора або інші компоненти зношені. Замініть зношені компоненти. (Замініть лопатки цілим набором.)
Несправність регулятора повітря. Огляньте та відремонтуйте регулятор повітря.
Зношені підшипники. Розберіть і огляньте підшипник. За необхідності змастіть або замініть.
Запускається відразу після підключення повітря, а регулятор повітря вимкнено. Несправність регулятора повітря. Огляньте та відремонтуйте регулятор повітря.
Інструмент працює на нормальній потужності, але втрачає потужність під навантаженням. Відсутність стисненого повітря. Забезпечити подачу стисненого повітря.
Засмічення у впускному штуцері. Усунути засмічення.
Несправність механізму. Звернутися до сервісного центру.
Низька потужність. Тиск стисненого повітря нижче за норму. Відрегулювати тиск відповідно до інструкції з експлуатації.
Недостатня кількість повітря, що подається. Замінити повітряний шланг на шланг більшого діаметра відповідно до інструкції з експлуатації.
Відсутність або недостатня кількість мастила у пневмомоторі інструменту. Використовуйте лубрикатор або вводьте 4-6 крапель олії для пневмоінструменту у впускний штуцер перед кожним використанням.*
Відсутність чи недостатня кількість мастила в механізмі. Замінити мастило в механізмі.**
Зношування механізму. Звернутися до сервісного центру.
Підвищений рівень вібрації. Тиск стиснутого повітря вищий за норму. Відрегулювати тиск відповідно до інструкції з експлуатації.
Несправність механізму. Звернутися до сервісного центру.
Підвищений рівень шуму під час роботи інструмента. Тиск стиснутого повітря вищий за норму. Відрегулювати тиск стисненого повітря відповідно до інструкції з експлуатації.
Несправність механізму. Звернутися до сервісного центру.
Сильний витік повітря. (Примітка: мінімальний вихід повітря часто є нормальним для пневматичних інструментів.) Повітряний клапан засмічений або пошкоджений. Очистіть або замініть.
Корпус розхитаний або пошкоджений. За потреби затягніть або замініть.
Неправильна мастило. Змащуйте належним чином відповідно до інструкції з експлуатації.

Якщо у вас виникла проблема не описана в даній таблиці, зверніться до сервісного центру компанії Пневмомайстер та проконсультуйтесь з технічними спеціалістами.