Бренд | |
---|---|
Тип кріплення | |
Тип елемента кріплення |
M |
Висота |
12,5-15,5 мм |
Ширина |
19-22 мм |
Ємність магазину |
50 кліпс |
Вага |
3,0 кг |
Розміри |
200x95x450 мм |
Кліпер EZ-Fasten M-66
Застосування: кліпер M-66 призначений для кріплення матрацних кліпс, а також збору автокрісел.
Ціна: 35 362 ₴
Наявність:У наявності
Уважно прочитайте інструкцію перед встановленням та використанням, це необхідно для безпечної експлуатації та технічного обслуговування. Після знайомства збережіть інструкцію. ЗАВАНТАЖИТИ ВСЮ ІНСТРУКЦІЮ
Будь ласка, уважно прочитайте цю інструкцію. Зверніть особливу увагу на вимоги щодо безпечної експлуатації та попередження про можливі небезпеки. Використовуйте цей пристрій акуратно та за призначенням. В іншому випадку виникає ризик травмування та пошкодження майна, а гарантія на пристрій буде анульована. Будь ласка, збережіть цю інструкцію для майбутнього ознайомлення.
1. Запобіжні заходи
- Переконайтеся, що під час використання пристрою дотримано чинних вимог щодо безпеки на робочому місці.
- Під час обслуговування та зміни додаткових частин від'єднайте пристрій від джерела стисненого повітря.
- Утримуйте гайковерт у хорошому стані та замінюйте пошкоджені або зношені елементи. Використовуйте лише оригінальні запчастини. Використання неоригінальних запчастин призведе до анулювання гарантії.
- Переконайтеся, що тиск повітря не перевищує максимального 8,3 Бар. Рекомендований тиск 6.3 Бар.
- Не піддавайте повітряний шланг для нагрівання або контакту з гострими поверхнями. Перед кожним використанням перевірте повітряний шланг на знос, переконайтеся, що всі з'єднання надійні. Використовуйте лише головки, призначені для даного гайковерта.
- При роботі використовуйте захисні рукавички та окуляри, носіть щільно прилеглий одяг, прибирайте волосся та прикраси.
- Внаслідок можливої присутності азбестового пилу від гальмівних колодок, при роботі з гальмівними системами автомобілів рекомендується використовувати захист дихальних шляхів.
- Працюйте на чистій поверхні, що не ковзає. Використовуйте не ковзне взуття.
- Після роботи від'єднайте обладнання від джерела повітря та зберігайте його у сухому, безпечному, недоступному місці для сторонніх.
- Переконайтеся, що під час проведення робіт немає дітей та інших сторонніх осіб.
- Не використовуйте гайковерт для здійснення операцій, які не передбачені його конструкцією.
- Не використовуйте зламаний або дефектний гайковерт. У разі виявлення дефектів, зв'яжіться зі службою сервісу або продавцем.
- Перед використанням гайковерта проінструктуйтеся з кваліфікованими робітниками.
- Не тримайте гайковерт за повітряний шланг під час перенесення, не висмикуйте шланг із пристрою подачі повітря.
- Не використовуйте гайковерт у стані сильної втоми, під впливом алкоголю, наркотиків та медикаментів, що послаблюють свідомість.
- Не переносіть гайковерт, поклавши руку на курок, щоб уникнути випадкового спрацьовування.
- Не спрямовуйте повітря з повітряного шлангу на себе або на інших.
- Не використовуйте зношені чи пошкоджені патрони.
2. Опис та характеристики
Інструмент призначений для кріплення матрацних кліпсів, а також складання автокрісел.
Рукоятка виготовлена з ударопоглинаючого матеріалу з гумовою накладкою, що добре захищає руки оператора від вібрації під час роботи.
Завдяки тому, що інструмент виготовлений з високою точністю з високоякісної легованої сталі, забезпечується його безперебійне використання протягом усього терміну експлуатації.
УВАГА. Постійне покращення продукції є довгостроковою політикою, тому виробник залишає за собою право на вдосконалення конструкції виробів без попереднього повідомлення та відображення в «Інструкції з експлуатації». Технічні характеристики можуть бути змінені без попередження.
3. Підготовка гайковерта до роботи
3.1. Подача повітря
- Перед використанням пневматичного ударного надфіля уважно ознайомтеся з інструкцією. Дану інструкцію зберігайте у надійному місці, доступному за першої необхідності. Пневматичний інструмент призначений для використання лише фахівцями та відповідно до призначення та вимог, зазначених у даній інструкції.
- Усі роботи з пневматичним інструментом слід проводити у виробничих приміщеннях, обладнаних повітряною магістраллю з тиском повітря не нижче 6,3 бар або компресором необхідної потужності та продуктивності, у температурному діапазоні від +5С до +50С, персоналом, що має відповідну кваліфікацію, знайомим із правилами техніки безпеки, умовами експлуатації та навичками роботи з пневматичним інструментом.
- Для нормальної роботи пневматичного інструменту, повітряна магістраль, підготовлена для роботи, має бути забезпечена осушувачем повітря, фільтром-вологовідділювачем та лубрикатором. Рекомендована схема підключення показана на малюнку.
Схема підключення повітряної лінії та порядок змащування
СХЕМА ПІДКЛЮЧЕННЯ ПОВІТРЯНОЇ ЛІНІЇ ДО ІНСТРУМЕНТІВ, ЯКІ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ЗМАЩЕННЯ
- Переконайтеся, що повітряний вентиль та курок перебувають у позиції «ВИМК» перед підключенням джерела повітря.
- Для роботи необхідний повітряний тиск силою 6.3. бар.
УВАГА! Переконайтеся, що повітря, що подається, очищене від води та забруднень, а його тиск не перевищує 6.3. бар. Занадто високий тиск або забруднене повітря зменшать термін роботи пристрою через підвищений знос, також це може призвести до аварій і травм, а зменшення робочого тиску призводить до втрати потужності, а збільшення - до передчасного зносу. - Наявність вологи та зважених твердих частинок у повітряній магістралі призводить до утворення корозії та механічних пошкоджень на деталях виробу, і, як наслідок, до виходу з ладу інструменту. Повітря має бути сухим і збагаченим спеціальним маслом. Використовуючи неосушене та незбагачене маслом повітря, Ви скорочуєте термін служби будь-якого пневматичного інструменту.
- Щодня спустошуйте ресивер компресора. Вода у потоці повітря призведе до пошкодження гайковерта.
- Щотижня очищайте фільтр-регулятор.
- Під час використання надто довгих повітряних шлангів (більше 8 метрів) тиск повітря повинен бути збільшений. Мінімальний діаметр шланга має становити ¼. Внутрішні діаметри шланга та фітингів повинні збігатися.
- Не піддавайте шланг нагріванню, контакту з олією та гострими предметами. Перевірте шланг на зношування і переконайтеся, що всі з'єднання надійні.
- Періодично продуйте шланг потужним напором повітря (перед з'єднанням шлангу та пневматичного інструменту). Це процедура, важлива, щоб в гайковерт не потрапила волога.
ЩОБ ПОЧАТИ
Встановіть фітинг ¼” NPT (не входить у комплект) у вхідний отвір для повітря в задній частині корпусу, використовуючи відповідний різьбовий герметик. НЕ ВИДАЛЯЙТЕ ЧЕРВОНУ ПРОБКУ, ЩО РОЗТАШОВАНА НАД ЦИМ ОТВОРОМ.
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД
Додайте 2-3 краплі мастила для пневматичних інструментів (рекомендовано 10 вагу) у фітинг повітряного шланга (A); та отвори між бічними пластинами в цих двох місцях: • у зазорі на задній частині верхньої пластини та корпусу (B) • отвір на передній панелі (C), як показано на прикріпленій етикетці
ЕКСПЛУАТАЦІЯ ІНСТРУМЕНТУ
- Коли магазин порожній, під’єднайте подачу повітря до фітинга повітряного впускного шланга (A), тримаючи пальці та руки подалі від леза та ковадла. Рекомендована подача повітря становить 80-90 psi (5,5-6,2 бар) сухого, змащеного повітря. Див. «Технічні характеристики» на сторінці щодо споживання повітря Eclipser (SCFM).
- Завантажте затискачі в магазин так, щоб одне «вушко» було звернено до передньої частини інструменту.
- Встановіть дроти, які потрібно закріпити, у виїмки бічної пластини (D), направляючи їх у відповідне положення, натискаючи інструментом ВНИЗ (див. малюнок нижче).Для досягнення найкращих результатів дріт більшого розміру слід покласти поверх дроту меншого розміру.
- Натисніть на курок (E), щоб встановити затиск.
ЗАВАНТАЖЕННЯ КЛІПІВ
- Потягніть штовхач (F) назад, доки він не зафіксується в кінці магазина (G).
- Вийміть стрічку затискачів із коробки. Завантажте всю стрічку в магазин так, щоб одне «вушко» було спрямоване до передньої частини інструменту.
- Закріпіть затискачі на місці, натиснувши на засув штовхача на нижній стороні магазину.
Під час завантаження інструменту: 1.) Ніколи не ставте руку чи будь-яку частину тіла в зону ковадла інструменту; 2.) Ніколи не спрямовуйте інструмент ні на кого; 3.) Не натискайте на спусковий гачок, оскільки це може статися випадковим натисканням, що може спричинити травму.
Якщо обойми завантажуються назад у магазин подвійними вухами вперед, вони не будуть загорнуті, і відбудеться заклинювання. Першою перевіркою застряглого інструменту має бути перевірка правильності затискачів у магазин.
Завжди поводьтеся з інструментом обережно: 1.) Ніколи не беріть участь у забавах з використанням інструменту; 2.) Ніколи не натискайте на курок, якщо ніс не спрямований у бік роботи; 3.) Тримайте інших на безпечній відстані від інструменту, коли інструмент працює, оскільки можливе випадкове введення в дію, що може спричинити травму.
Тримайте руки та тіло подалі від зони ковадла інструменту.
Не затискайте кріпильні елементи поверх інших кріпильних елементів, оскільки це може спричинити заклинювання інструменту та скоротити термін служби інструменту.
Працюючи з пневматичними інструментами, зверніть увагу на попередження в цьому посібнику та будьте особливо обережні при оцінці проблемних інструментів.
ЗАМІНА ДЕТАЛЕЙ
ЛЕЗО:
Відключіть повітря. Видаліть затискачі з інструменту.- Натисніть на штифт (I) у верхній частині передньої пластини (J); посуньте пластину вгору та зніміть.
- Зніміть лезо (L) з інструмента та вирівняйте штифт ланки (K) з отворами в обох бічних пластинах. Вийміть шпильку через отвори та вийміть старе лезо.
- Змастіть нове лезо.
- З новим лезом під кутом 90° вирівняйте отвір леза з ланками та отворами бічної пластини з обох боків. Вставте штифт ланки (K) через вирівняні отвори, щоб закріпити лезо. Сильно вдарте лезом по лезу, щоб повернути його у вихідне положення.
- Знову змастіть передню пластину. Натисніть штифт (I) і посуньте передню пластину вниз, доки штифт не вивільниться, закріпивши пластину на місці.
КОВАДЛО:
Відключіть повітря. Видаліть затискачі з інструменту.- Видаліть нижні гвинти з буртиком (M) або штифти/BHCS.
- Зніміть старе ковадло (N) і замініть його.
ПРУЖИНА ШТОВХАЧА:
Відключіть повітря. Видаліть кліпи з інструменту. Для кращого доступу переверніть інструмент догори дном.- Послабте гвинт (R) шестигранним ключем 9/64" і вийміть пошкоджену пружину штовхача з магазину. Вставте нову пружину (S) у задню частину штовхача (P).
- Витягніть пружину з штовхача пальцями або за допомогою гвинта. Вирівняйте отвір пружини з отвором гвинта магазину. Вставте гвинт і закріпіть гайкою (U). Будьте обережні, щоб не деформувати пружину.
- Потягніть штовхач назад і зафіксуйте кінець магазину.
ВАЖЛИВО ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНО:
Важливо, щоб усі оператори прочитали та зрозуміли всі розділи цього посібника з технічних даних інструменту та окремого посібника з техніки безпеки та експлуатації, який постачається разом із цим інструментом. Недотримання цієї вимоги може призвести до серйозних травм вас або інших осіб у робочій зоні.УВАГА!
Необхідно використовувати засоби захисту очей відповідно до 89/686/EEC, рівного або більшого рівня, ніж визначено в EN166. Однак усі аспекти роботи операторів, навколишнього середовища та інших типів машин, що використовуються, також слід враховувати при виборі будь-якого індивідуального захисту. Примітка: окуляри без бічних екранів і щитки для обличчя самі по собі не забезпечують належного захисту.УВАГА!
Щоб запобігти випадковим травмам:- Ніколи не кладіть руку чи будь-яку іншу частину тіла в зону розряду кріплення інструменту.
- Ніколи не спрямовуйте інструмент на себе чи будь-кого, незалежно від того, містить він кріплення чи ні.
- Ніколи не займайтеся забавами.
- Ніколи не натискайте на курок, якщо ніс не спрямований у бік роботи.
- Завжди поводьтеся з інструментом обережно.
- Не натискайте на курок і не натискайте на спусковий механізм під час завантаження інструменту.
- Щоб запобігти випадковому спрацьовуванню та можливій травмі, завжди вимикайте подачу повітря.
- Перед налаштуванням.
- При обслуговуванні інструменту.
- Під час усунення застрягання.
- Коли інструмент не використовується.
- Під час переходу в іншу робочу зону, оскільки можливе випадкове спрацьовування, що може спричинити травму.
- Перед використанням інструменту прочитайте додаткову брошуру з інструкціями з техніки безпеки та експлуатації.
- Не використовуйте кисень і горючі гази як джерело енергії для пневматичних інструментів.
- Робота цього інструменту може спричинити іскри та стати джерелом займання легкозаймистих палив і газів.
ВАЖЛИВО!
Робота з інструментом: •Прочитайте відповідний розділ інструкцій з безпеки та експлуатації, щоб отримати інформацію про кожен тип поїздки.УВАГА!
Рухомі частини та щелепа (МАЛ. 1) •Ці інструменти мають рухливі частини, включаючи губку для закривання кріплень. Щоб уникнути небезпеки розчавлення пальців, переконайтеся, що в губки цього інструменту поміщено лише матеріал, який потрібно закріпити. Завжди тримайте руки вільними, щоб запобігти серйозним травмам.3.2. Муфти
У разі використання швидкороз'ємної муфти, приєднаної безпосередньо до пристрою, вібрації можуть призвести до збою пристрою. Щоб запобігти цьому, приєднайте до пристрою провідний шланг. Після цього швидкороз'ємна муфта може бути використана для приєднання провідного шлангу до шлангу подачі повітря.
4. Елементи та органи керування
- Затискачі
- Штовхач магазину
- Направляюча магазину
- Корпус
- Спусковий гачок
- Руків’я
- Штуцер подачі повітря
Правила безпеки при роботі з інструментом
- Забороняється використовувати інструмент при наявності в навколишньому повітрі пар легкозаймистих рідин або в приміщенні, не безпечному в пожежному відношенні.
- Не можна вносити зміни до конструкції скобообтискного пістолета або використовувати його не за прямим призначенням.
- Ніколи не користуйтеся інструментом, якщо він несправний або пошкоджений.
- Регулярно перевіряйте надійність та герметичність елементів приєднання інструменту до пневматичної магістралі (шлангу).
- Будь-яке розбирання чи ремонт інструменту, заміна робочих насадок повинні проводитися лише за умови відключення від інструменту пневматичного шлангу.
- Забороняється використовувати для підключення інструменту шланги які не підходять або пошкоджені повітряні шланги. Можна використовувати лише шланги, розраховані на робочий тиск не менше 7 бар. Ніколи самостійно не робіть ремонт несправного шланга. Замініть його на новий.
- Для можливості швидкого, простого та надійного з'єднання шлангу з інструментом рекомендується використовувати швидкороз'ємні з'єднання.
- Використання стисненого повітря, тиск якого перевищує робоче для даного інструменту, може призвести до його пошкодження та серйозних травм.
- Починайте працювати тільки після того, як ви приймете стійке становище.
- Тривалий вплив вібрації на організм людини шкідливий для здоров'я. Тому при виконанні роботи обов'язково робіть перерви.
- Обов'язково використовуйте захисні окуляри та рукавички. Працюйте в щільному застебнутому закритому одязі. Осколки, що відлітають під час роботи, і стружка можуть призвести до серйозних травм очей, шкіряних шарів тіла.
- Рекомендується використання засобів захисту органів дихання (респіраторів). Проникнення пилу та інших дрібних зважених частинок, що утворюються під час роботи, в організм людини може завдати значної шкоди здоров'ю.
- Для захисту органів слуху необхідно застосовувати навушники або беруші.
- У разі виникнення нештатної ситуації слід негайно вимкнути інструмент і від'єднати його від пневматичної лінії.
- Манжети рукавів одягу мають бути щільно застебнуті. Мимовільне потрапляння елементів одягу в рухомі частини інструменту може призвести до серйозних травм.
- Деякі деталі інструменту рухаються з високою швидкістю. Про це потрібно пам'ятати завжди та виключити їх торкання руками чи іншими частинами тіла. Не допускати контакту працюючого інструменту із сторонніми предметами.
Підготовка до використання
- Інструмент повинен застосовуватися лише підготовленими працівниками, які вивчили всі вимоги цієї Інструкції та основні положення техніки безпеки. Інструкцію необхідно мати на робочому місці та суворо керуватися її положеннями.
- Для забезпечення роботи пневматичного інструменту необхідний повітряний компресор з корисною (реальною) продуктивністю не нижче значення витрати повітря пневмоінструменту, що підключається, і тиском не нижче 7 бар.
- У пневматичній магістралі на виході з компресора має бути змонтоване додаткове обладнання, що забезпечує нормальну роботу та тривалий термін. експлуатації інструменту - регулятор тиску (редуктор), осушувач стисненого повітря, система магістральних фільтрів, що складається з фільтра грубого очищення (5 мкм) та коалесцентного фільтра тонкого очищення (1 мкм). Це обладнання допускається замінити (або доповнити) окремими блоками підготовки стисненого повітря, які встановлюються на вході кожного інструменту.
- У пневматичній лінії, якомога ближче до інструменту, для забезпечення його змащення рекомендується встановлення автоматичного маслянка - лубрикатора у вигляді окремого самостійного пристрою або у складі блоку підготовки повітря. У лубрикатор заливається олія для пневмоінструменту.
- За допомогою регулятора повинен бути виставлений оптимальний робочий тиск стисненого повітря - 6,3 бар, що забезпечує номінальну потужність пневмоінструменту. Перевищення даного значення для збільшення потужності – неприпустимо і може призвести до виходу з ладу деталей та вузлів інструменту або значно знизити його ресурс.
- Підключення інструменту до повітряної магістралі слід проводити за допомогою гнучкого шлангу необхідного перерізу. Необхідно стежити за станом та цілісністю повітряного шлангу, періодично його продувати.
- Дозволяється застосовувати лише витратні матеріали, рекомендовані для цього інструменту. Переобладнати, змінювати конструкцію, знімати захисні елементи інструменту для використання непередбачених насадок і витратних матеріалів — категорично забороняється.
5. Експлуатація
- Перед використанням виконайте дії, зазначені в розділі «Технічне обслуговування скобообтискного пістолета», це необхідно для нормальної роботи та запобігання надмірному зношуванню деталей механізму інструменту.
- Використовуйте скоби лише рекомендованого розміру.
- Одягніть скоби на напрямну магазину і просуньте їх до упору (Малюнок 3).
•Відпустіть його, трохи направивши його на кліпси.
•Управління кліпсером (установка кліпси) здійснюється натисканням на спусковий гачок.
Пневматичний інструмент вимагає постійного змащення протягом усього терміну служби.
Для виконання в автоматичному режимі необхідно застосовувати спеціальний пристрій - лубрикатор. За його наявності в пневматичній магістралі, за рахунок стисненого повітря, що проходить, проводиться розбризкування масла з лубрикатора в магістраль. Після цього стиснене повітря транспортує зважені частинки мастила в пневмоінструмент. Для збільшення ефективності мастила та зниження рівня забруднення та негативного впливу мастила на матеріал магістралі, лубрикатор повинен бути встановлений у лінії якомога ближче до інструменту. Для заповнення лубрикатора рекомендується використовувати мастило для пневмоінструменту. У разі відсутності в пневмолінії лубрикатора необхідно проводити щоденне ручне мастило інструменту.
УВАГА!
Переконайтеся, що повністю прочитали та зрозуміли запобіжні заходи, а також забезпечили їх виконання перед застосуванням пристрою.УВАГА!
Використовуйте лише рекомендовані виробником матеріали, які спеціально сконструйовані для використання з пристроєм.- Підключіть пристрій до повітряного шлангу. З метою безпеки, кладіть пристрій після того, як він повністю зупинився. Не дозволяйте пристрою довго працювати в холосту, це може зменшити його термін служби.
- Перед приєднанням шланга необхідно нанести 4-5 крапель машинного мастила на повітряний вхідний отвір. Для змащування пристрою застосовуйте мастило з в'язкістю SAE10 і автоматичну маслянку (лубрикатор) у повітряній магістралі, налаштовану на подачу 2 (двох) крапель на хвилину. Якщо застосування лубрикатора в повітряній магістралі неможливо, то вводьте 4-6 крапель мастила для пневматичних двигунів в отвір впускного штуцера перед кожним використанням інструменту. Використання більш в'язкого мастила може призвести до погіршення роботи.
6. Зберігання
Завжди зберігайте пневматичний пристрій у сухому опалювальному, вентильованому приміщенні, захищеному від проникнення парів кислот, лугів та пилоподібних речовин, при температурі не нижче +5°С та відносній вологості не більше 70%. Якщо інструмент довго не буде використовуватися, необхідно зробити консервацію: змастити корпус тонким шаром олії, запакувати в штатну коробку.
Не допускається зберігання інструменту без пакування та консервації. Термін зберігання - інструмент не становить небезпеки для життя, здоров'я людини і не може завдати шкоди його майну після закінчення певного періоду часу. У зв'язку з цим термін зберігання не обмежений.
Термін експлуатації – 3 роки з моменту введення в експлуатацію за умови правильного та цільового використання.
Транспортування інструменту повинно проводитись усіма видами транспорту в закритих транспортних засобах за правилами, прийнятими на кожному виді транспорту.
7. Техобслуговування та усунення несправностей
Ремонтні роботи мають проводитися кваліфікованим персоналом. Якщо знадобився ремонт або запасні частини для пристрою, будь ласка, зверніться до Сервісного центру компанії.
Щодня перед роботою слід оглядати інструмент на предмет пошкоджень і порушень цілісності деталей, особливу увагу слід приділити огляду посадкового квадрата та швидкоз’ємного з'єднання.
У разі несправності інструмента зверніться за консультацією до Сервісного центру компанії.
Регламентне обслуговування інструменту необхідно проводити не рідше одного разу на місяць. При регламентному обслуговуванні слід перевіряти затягування різьбових з'єднань інструменту, проводити заміну мастила у його механізмі.
- Переконайтеся, що інструмент вимкнено від пневматичного шлангу.
- Проведіть зовнішній огляд деталей на видимі пошкодження.
- Перевірте інструмент на предмет зовнішніх пошкоджень, тріщин, пошкоджень корпусу, слідів корозії. За потреби здійсніть заміну.
- Перевірте затягування різьбових з'єднань інструменту.
- Тонким шаром нанесіть масло на деталі і частини інструменту, що рухаються.
- Змащування механізму приводу рекомендується проводити не рідше 1 разу на день, безпосередньо перед застосуванням.
Таблиця основних несправностей.
ТАБЛИЦЯ ОСНОВНИХ НЕСПРАВНОСТЕЙ ПНЕВМОІНСТРУМЕНТУ
Перш ніж звернутися до Сервісного центру компанії, зробіть такі перевірки:
Перевірте роботу компресора та підключення повітря.
Відповідність перерізу шланга, зазначеному у цій інструкції.
Відсутність у стислому повітрі забруднень у вигляді пилу, іржі чи конденсату.
Наявність надлишкового мастила в ударному механізмі/пневмомоторі.
* - для змащування пневмоінструменту рекомендується використовувати мінеральну олію для пневмоінструменту.
Після закінчення терміну служби, якщо пристрій відповідає своїм технічним характеристикам і його не можна відремонтувати, підлягає утилізації.
УВАГА!
Перед зміною запчастин та техобслуговуванням від'єднайте пристрій від пристрою подачі повітря. Замініть або полагодьте пошкоджені деталі. Використовуйте лише оригінальні запчастини, інакше робота з пристроєм може призвести до аварій та травм, а гарантія буде анульована.- Механізм може бути змащений через ніпель задньої частини головки пристрою.
- Зернисті або в'язкі відкладення в пристрої також можуть знизити його продуктивність. Якщо у вашій моделі є повітряний фільтр на отворі повітря, вийміть фільтр і прочистіть його. Прочищати пристрій слід очищувальним маслом або рівним за пропорціями сумішшю масла SAE10 і парафіну. Перед використанням дайте пристрою висохнути.
- Для повного технічного обслуговування зверніться до сервісної служби.
Підприємство-продавець протягом гарантійного терміну здійснює безкоштовний ремонт пневматичного інструмента за умови дотримання правил експлуатації, транспортування та зберігання.
Ремонт або заміна проводиться після технічної експертизи.
Експертиза і ремонт здійснюються в установлені законом терміни в сервісному центрі уповноваженої організації.
Гарантійні зобов'язання не поширюються на витратні матеріали, деталі, комплектуючі, позначені заводом-виробником, які не підлягають гарантійному ремонту або заміні.
Гарантійні зобов'язання не поширюються на наступних умовах:
якщо інструмент (обладнання) введено в експлуатацію або використовується з порушенням вимог заводу-виготовлювача, зазначених в інструкції з експлуатації або паспорті виробу;
недотримання користувачами інструкцій з експлуатації, а також при недотриманні правил протипожежної безпеки та електротехнічної безпеки;
інструмент (обладнання) вийшло з ладу внаслідок відсутності регламентних робіт за технічним обслуговуванням певного заводу-виробника;
наявність явних або прикритих механічних та інших пошкоджень, що виникли не з вини виробника або постачальника;
при використанні інструменту (обладнання) не за призначенням;
при наявності слідів самостійного ремонту;
при наявності ознак зміни конструкції (модифікації);
естественный износ.
Гарантія надається при наявності документа, що підтверджує факт покупки.
По закінченні гарантійного терміну або при порушенні правил експлуатації, зазначених у поточному керівництві з експлуатації, ремонт проводиться відповідно до діючих розцінок.