Бренд | |
---|---|
Сфера промисловості |
Обробка поверхні |
Тип задачі |
Обробка металевих поверхонь, Очищення поверхонь |
Розмір ігл |
3×180 мм |
Кількість голок в пучку |
19 шт |
Частота ударів |
3000 уд/хв |
Хід поршня |
71 мм |
Приєднувальна різьба (повітря) |
1/4" |
Робочий тиск |
6,3 бар |
Вага |
2,7 кг |
Довжина |
370 мм |
Молоток голчастий пневматичний пістолетного типу Air Pro SA7320
Особливості: голчастий молоток SA7320 застосовується для очищення поверхні від іржі, задирок, очищення швів від крапель розплавленого металу і т.д.
Ціна: 5 334 ₴
Наявність:У наявності
Уважно прочитайте інструкцію перед встановленням та використанням, це необхідно для безпечної експлуатації та технічного обслуговування. Після знайомства збережіть інструкцію.ЗАВАНТАЖИТИ ВСЮ ІНСТРУКЦІЮ
Загальні вказівки з техніки безпеки для пневматичних приладів
Перед монтажем, використанням, ремонтом технічним обслуговуванням і заміною приладдя пневматичних інструментів, а також перед тим, як працювати поблизу них, уважно прочитайте усі інструкції і дотримуйтесь їх.Невиконання наступних вказівок з техніки безпеки може призвести до серйозних травм.
Зберігайте вказівки з техніки безпеки і надавайте їх операторам.
Безпека на робочому місці
- Слідкуйте за поверхнями, які через використання інструменту можуть стати слизькими, а також запобігайте небезпеці перечеплення через пневматичні або гідравлічні шланги. Посковзання, перечеплення і падіння є головними причинами тілесних ушкоджень на робочому місці.
- Не працюйте з пневматичним інструментом у середовищі, де існує небезпека вибуху внаслідок присутності горючих рідин, газів або пилу. При обробці оброблюваної деталі можуть утворюватися іскри, від яких може займатися пил або пари.
- Під час роботи з пневматичним інструментом не підпускайте до робочого місця глядачів, дітей і відвідувачів. Якщо Ваша увага буде відвернута іншими особами, Ви можете втратити контроль над пневматичним інструментом.
Небезпека пневматичних інструментів
- Ніколи не спрямовуйте повітряний потік на себе або на інших людей і не спрямовуйте холодне повітря на руки. Стиснуте повітря може призвести до серйозних тілесних ушкоджень.
- Перевіряйте з’єднання і лінії живлення. Всі вузли технічного обслуговування, муфти і шланги мають бути розраховані на тиск і кількість повітря, зазначені в технічних даних. Замалий тиск негативно впливає на функціювання пневматичного інструменту, завеликий тиск може призводити до пошкодження матеріальних цінностей і травм.
- Захищайте шланги від перегинання, звуження, попадання розчинників і гострих країв. Захищайте шланги від тепла, олій і деталей, що обертаються. Негайно міняйте пошкоджений шланг. Пошкодження живильної лінії може призводити до крутіння напірного шланга і поранень ним. Піднятий пил і тирса/стружка можуть ранити очі.
- Слідкуйте за тим, щоб затискна скоба шланга завжди була добре затягнута. Через погано затягнуті або пошкоджені шлангові скоби може неконтрольовано виходити повітря.
Безпека людей
- Будьте уважними, слідкуйте за тим, що Ви робите, та розсудливо поводьтеся під час роботи з пневматичним інструментом. Не користуйтеся пневматичним інструментом, якщо Ви стомлені або знаходитеся під дією наркотиків, спиртних напоїв або ліків. Мить неуважності при користуванні пневматичним інструментом може призводити до серйозних травм.
- Вдягайте робочий одяг та обов’язково вдягайте захисні окуляри. Особисте захисне спорядження, як напр., захист органів дихання, захисне взуття, що не ковзається, захисна каска або навушники, – в залежності від інструкцій роботодавця або вимог техніки безпеки чи санітарних норм – зменшує ризик травм.
- Уникайте ненавмисного вмикання. Перш ніж під’єднувати пневматичний інструмент до повітря, піднімати або переносити його, впевніться в тому, що пневматичний інструмент вимкнений.
Перенесення пневматичного інструменту з пальцем на вимикачі або підключення увімкнутого пневматичного інструменту до повітря може призводити до нещасних випадків. - Перед тим, як вмикати пневматичний інструмент, приберіть налагоджувальні інструменти.
Знаходження налагоджувального інструмента в деталі пневматичного інструменту, що обертається, може призводити до травм. - Не переоцінюйте себе. Зберігайте стійке положення та рівновагу. Стійке положення і відповідне положення тіла дозволять Вам краще зберігати контроль над пневматичним інструментом у несподіваних ситуаціях.
- Вдягайте придатний одяг. Не вдягайте просторий одяг та прикраси. Не підставляйте волосся, одяг та рукавиці близько до деталей, що рухаються. Просторий одяг, прикраси або довге волосся можуть попадати в деталі, що обертаються.
- Якщо існує можливість для монтажу пиловідсмоктувальних та пилозбірних пристроїв, перевірте, щоб правильно вони під’єднані та правильно використовуються. Використання таких пристроїв зменшує ризик виникнення небезпечних ситуацій через пил.
- Не вдихайте безпосередньо відпрацьоване повітря. Слідкуйте за тим, щоб відпрацьоване повітря не потрапляло в очі. Відпрацьоване повітря, що виходить з пневматичного інструменту, може містити воду, оливу, металеві частинки та забруднення з компресора. Це може шкодити здоров’ю.
Правильне поводження та користування пневматичними інструментами
- Для закріплення або підпирання оброблюваного матеріалу користуйтеся затискними пристроями або лещатами. Притримуючи оброблювану деталь однією рукою або притискаючи її до тіла, неможливо досить безпечно працювати з пневматичним інструментом.
- Не перевантажуйте пневматичний інструмент. Використовуйте такий пневматичний інструмент, що спеціально призначений для Ваших видів робіт. Придатний пневматичний інструмент працює краще та надійніше в зазначеному діапазоні його потужності.
- Не користуйтеся пневматичним інструментом, якщо пошкоджений вимикач. Пневматичний інструмент, що не вмикається або не вимикається, є небезпечним і потребує ремонту.
- Перед тим, як налаштовувати інструмент, міняти приладдя або якщо Ви довгий час не будете користуватися інструментом, вимкніть повітря. Ці попереджальні заходи запобігають ненавмисному вмиканню пневматичного інструменту.
- Зберігайте пневматичні інструменти, якими Ви саме не користуєтесь, далеко від дітей. Не дозволяйте користуватися пневматичним інструментом особам, що не знайомі з його роботою або не читали цю інструкцію. У разі застосування недосвідченими особами пневматичні інструменти несуть в собі небезпеку.
- Старанно доглядайте за Вашим пневматичним інструментом. Перевіряйте, щоб рухомі деталі інструменту бездоганно працювали та не заїдали та щоб деталі, які можуть впливати на функціювання пневматичного інструменту, не були поламаними або пошкодженими. Перш, ніж користуватися пневматичним інструментом, пошкоджені деталі треба відремонтувати. Велика кількість нещасних випадків спричиняється поганим доглядом за пневматичними інструментами.
- Тримайте різальні інструменти нагостреними і чистими. Старанно доглянуті різальні інструменти з гострими різальними краями менш заклинюють і їх легше вести.
- Використовуйте пневматичний інструмент, приладдя до нього, вставні робочі інструменти тощо відповідно до цих вказівок. Беріть до уваги при цьому умови роботи та специфіку виконуваної роботи. Це допоможе максимально зменшити утворення пилу, вібрацію і шуми.
- Налаштовувати, регулювати та використовувати пневматичні інструменти дозволяється лише кваліфікованим і навченим операторам.
- Вносити зміни до пневматичного інструменту забороняється. Такі зміни можуть зменшити дієвість заходів з техніки безпеки і збільшити ризик для оператора.
- Голки
- Направляюча голки
- Кріпильний гвинт
- Курок
- Регулятор потоку
- Підключення сжатого повітря
- Фітинг
Вступ
Молоток голчастий пневматичний призначений для видалення сильної фарби та іржі з металевих поверхонь. Знімна головка голки дозволяє використовувати його як стандартний пневматичний молот, але вимагає додаткового набору долота і фіксатора пружини (не входить в комплект).
Особливості тригерного керування зі змінною швидкістю. Пружинний фіксатор, набори голок та доліт купуються окремо.
Муфти
Вібрація може призвести до поломки, якщо швидкозмінне з'єднання підключене безпосередньо до скалера голки. Щоб уникнути цього, підключіть напрямний шланг до повітряного скейлера. Потім можна використовувати швидкозмінну муфту для з'єднання провідного шланга зі зворотним шлангом повітряної лінії.
Приєднання головки для скаління
- Повертаючи за годинниковою стрілкою, повністю закрутіть головку для скаління на корпус.
2. Затягніть 3 гвинти, що рівномірно розташовані навколо головки скалера, за допомогою шестигранного ключа (не входить в комплект).
Зняття машинної головки
Щоб зняти скалюючу головку, дотримуйтесь інструкцій розділу 4.2, але у зворотному порядку.
Подача повітря
ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Перед підключенням до джерела повітря переконайтеся, що курок скейлера з голкою не натиснутий.
ПРИМІТКА: Потрібний тиск повітря складає 90 фунтів на квадратний дюйм з мінімальною витратою повітря 2.8 кубічних футів за хвилину.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Переконайтеся, що повітря, що подається, чисте і його тиск не перевищує 6,3 бар при роботі з повітряним голчастим скейлером. Надто високий тиск повітря та брудне повітря скорочують термін служби виробу через надмірне зношування, а також можуть бути небезпечні, викликаючи пошкодження та/або травми.
Щодня випорожнюйте повітряний резервуар. Вода повітряної лінії може пошкодити повітряний голковий скейлер.
Щотижня очищайте вхідний повітряний фільтр. Рекомендована процедура підключення показана на мал.2.
Тиск у лінії слід збільшити, щоб компенсувати надзвичайно довгі повітряні шланги (понад 8 метрів). Мінімальний діаметр шланга повинен бути 1/4 дюйма, а фітинги повинні мати такі ж внутрішні розміри.
Тримайте шланг подалі від будь-яких джерел тепла, олії та гострих країв. Перевірте шланг на предмет зносу та переконайтеся, що всі з'єднання затягнуті та надійні.
Робота Air Pro SA7320
Підключіть скейлер з повітряною голкою до повітряного шлангу.
Міцно візьміться за скейлер з повітряною голкою обома руками. Для кращого контролю покладіть одну руку на трубку голки, а іншу на ручку пістолета.
Щоб запустити скейлер із повітряною голкою, злегка натисніть на спусковий гачок.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Перед запуском переконайтеся, що голки не торкаються поверхні.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Тримайте руки подалі від області голки.
Помістіть голки, що вібрують, на поверхневий залишок.
Повільно переміщуйте скейлер з повітряною голкою навколо ділянки поверхні, яку потрібно видалити.
Злегка натискайте на голковий скейлер, видаляючи будь-які залишки з поверхні.
НЕ застосовуйте надлишковий тиск. Це може призвести до пошкодження поверхні.
НЕ допускайте, щоб повітряний голковий скейлер працював у вільному режимі протягом тривалого часу, оскільки це скоротить його термін служби.
Потік повітря скейлера з повітряною голкою можна також регулювати за допомогою клапана повітряного потоку, розташованого біля основи рукоятки.
Якщо скейлер з повітряною голкою не може видалити залишки після кількох спроб, не продовжуйте. Використовуйте інший спосіб, щоб видалити залишки.
Після використання від'єднайте голковий скейлер від подачі повітря та зберігайте його у сухому, безпечному та недоступному для дітей місці.
Обслуговування Air Pro SA7320
ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Вимкніть голковий скейлер від подачі повітря перед заміною приладдя, обслуговуванням або ремонтом. Замініть або відремонтуйте пошкоджені деталі. Використовуйте лише оригінальні запчастини. Не оригінальні запчастини можуть бути небезпечними та призведуть до анулювання гарантії.
Перед використанням
Встановлення голкотримача
Молоток з голочками складається з двох частин:
- Основний корпус/привід в зборі
- Голкотримач з голками
- Щільно прикрутіть голкотримач з голками до носика інструменту.
Затягніть гвинти, показані, шестигранним ключем, щоб закріпити трубку голки на місці.
Встановлення зубил
- Вставте долото в пневматичний молоток, як показано на малюнку.
- Повністю закрутіть стопорну пружину на основний корпус.
- Використовуйте провушини для фіксації та затяжки.
Експлуатація Air Pro SA7320
Використання інструменту
Міцно тримайте інструмент, потім наведіть його на робочий кут під кутом приблизно 60-70 градусів.
Натисніть на спусковий гачок долотом у легкому контакті з виробом.
Повільно рухайтеся по робочій поверхні. Для видалення накипу, іржі та інших забруднень потрібно лише легке зусилля.
Відпустіть курок, щоб зупинити роботу, утримуючи при цьому контакт з виробом. Зауважте, що інструмент може працювати недовго після відпускання гачка.
Відключення подачі повітря
Не від’єднуйте шланг подачі стисненого повітря, доки подачу повітря не буде закрито або закрито запірним клапаном, а стиснене повітря не буде видалено, запустивши інструмент, доки він не зупиниться.
Зверніться до інструкції з експлуатації компресора щодо процедури вимкнення та випуску стисненого повітря.
Коли тиск скинеться, від’єднайте шланг подачі повітря від голчастого очищувача.
Обслуговування
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: ПЕРЕД ПОЧАТКОМ БУДЬ-ЯКИХ ПРОЦЕДУР ОЧИЩЕННЯ АБО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО ПНЕВМАТИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ ВІДКЛЮЧЕНО ВІД ПОДАЧІ ПОВІТРЯ.
Будь ласка, зверніть увагу, що на роботу та ефективність інструменту можуть вплинути інші фактори, як-от знижена потужність компресора, надмірний дренаж у повітропроводі, вологість або обмеження в повітропроводі, або використання з’єднувачів невідповідного розміру чи поганого стану, що призведе до зменшення кількості повітря. постачання.
Змащення
Щодня або перед кожним використанням змащуйте голковий скейлер кількома краплями мастила для пневматичних інструментів у впускний отвір для повітря.
Очищення
Після використання очистіть повітряний голковий скейлер.
Для очистки використовуйте м'які тканини.
НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ розчинники.
З'єднання
Вібрація може призвести до поломки, якщо швидкозмінне з'єднання підключене безпосередньо до скалера голки. Щоб уникнути цього, підключіть напрямний шланг до скалера голки. Потім можна використовувати швидкозмінну муфту для з'єднання провідного шланга зі зворотним шлангом повітряної лінії. рис. 2 та 3.
Збирання і встановлення
Перед виконанням будь-якої з наступних операцій переконайтеся, що інструмент вимкнено від джерела повітря.
Підключення до компресора
ПОПЕРЕДЖЕННЯ:СТИСНЕНЕ ПОВІТРЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ. ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО ВИ ОЗНАЙОМЛЕНІ З УСІМА ЗАХОДАМИ ВИКОРИСТАННЯ ПОВІТРЯНИХ КОМПРЕСОРІВ ТА ПОДАЧІ СТИСЛОГО ПОВІТРЯ.
- Зніміть чорну пластикову заглушку з повітрозабірника (мал. 1).
- Оберніть різьбовий кінець тефлонової стрічкою за годинниковою стрілкою (мал. 2).
- Вкрутіть фітинг із зовнішньою різьбою за годинниковою стрілкою в кінець кавомолки, що охоплюється (мал. 3).
- Відтягніть втулку на фітингу шланга, вставте кінець із зовнішнім різьбленням і звільніть втулку на фітингу шланга
Робота
- Щоб увімкнути інструмент, натисніть та утримуйте курок (Мал. 13).
- Натисніть кнопку увімкнення/вимкнення, щоб увімкнути. Відпустіть, щоб вимкнути (мал. 14).
- Після використання капніть 2-3 краплі мастила в інструмент через впускний отвір для повітря (рис. 15).
Догляд і обслуговування
Дбайливо доглядайте за інструментом. Інструмент у хорошому стані ефективний, їм легше керувати, і з ним буде менше проблем.
Періодично перевіряйте фітинги інструменту, вирівнювання, шланги живлення. Пошкоджені або зношені компоненти повинні бути відремонтовані або замінені авторизованим спеціалістом. Під час обслуговування використовуйте лише оригінальні запасні частини.
Виконуйте вказівки щодо змащування та заміни приладдя.
Руків’я інструментів завжди повинні бути чистими, сухими та знежиреними.
По можливості завжди тримайте вентиляційні отвори інструменту в чистоті, щоб запобігти потраплянню в них сторонніх предметів.
Якщо корпус інструменту потребує очищення, використовуйте не розчинники, а лише м'яку вологу тканину. Ніколи не допускайте потрапляння рідини всередину інструменту; ніколи не занурюйте будь-яку частину інструменту в рідину.
Змащуйте інструмент після кожного використання.
Зберігайте етикетки та паспортні таблички інструменту. Вони мають важливу інформацію.
Сервіс
Ремонтувати пневмоприлад дозволяється лише кваліфікованим фахівцям з використанням оригінальних запчастин. Лише так робота з пневмоприладом не буде викликати небезпеки.
Інформація щодо шуму і вібрації
Зазначений в цих вказівках рівень вібрації вимірювався за процедурою, визначеною в ISO 8862-1; нею можна користуватися для порівняння пневматичних інструментів. Він придатний також і для попередньої оцінки вібраційного навантаження.
Зазначений рівень вібрації стосується головних робіт, для яких застосовується пневматичний інструмент. Однак при застосуванні пневматичного інструменту для інших робіт, роботі з різним приладдям або з іншими змінними робочими інструментами або при недостатньому технічному обслуговуванні рівень вібрації може бути іншим. В результаті вібраційне навантаження протягом всього інтервалу використання приладу може значно зростати.
Для точної оцінки вібраційного навантаження треба враховувати також і інтервали часу, коли пневматичний інструмент вимкнутий або, хоч і увімкнутий, але саме не в роботі. Це може значно зменшити вібраційне навантаження протягом всього інтервалу використання приладу.
Визначте додаткові заходи безпеки для захисту від вібрації працюючого з інструментом, як напр.: технічне обслуговування пневматичного інструменту і змінних робочих інструментів, нагрівання рук, організація робочих процесів.
СХЕМА ПІДКЛЮЧЕННЯ ПОВІТРЯНОЇ ЛІНІЇ ДО ІНСТРУМЕНТІВ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ЗМАЩЕННЯ
- Переконайтеся, що повітряний вентиль та курок перебувають у позиції «ВИМК» перед підключенням джерела повітря.
- Для роботи необхідний повітряний тиск силою 6.3. бар. УВАГА! Переконайтеся, що повітря, що подається, очищене від води та забруднень, а його тиск не перевищує 6.3. бар. Занадто високий тиск або забруднене повітря зменшать термін роботи пристрою через підвищений знос, також це може призвести до аварій і травм, а зменшення робочого тиску призводить до втрати потужності, а збільшення - до передчасного зносу.
- Наявність вологи та зважених твердих частинок у повітряній магістралі призводить до утворення корозії та механічних пошкоджень на деталях виробу, і, як наслідок, до виходу з ладу інструменту. Повітря має бути сухим і збагаченим спеціальним маслом. Використовуючи неосушене та незбагачене маслом повітря, Ви скорочуєте термін служби будь-якого пневматичного інструменту.
- Щодня спустошуйте ресивер компресора. Вода у потоці повітря призведе до пошкодження інструмента.
- Щотижня очищайте фільтр-регулятор.
- Під час використання надто довгих повітряних шлангів (більше 8 метрів) тиск повітря повинен бути збільшений. Мінімальний діаметр шланга має становити ¼. Внутрішні діаметри шланга та фітингів повинні збігатися.
- Не піддавайте шланг нагріванню, контакту з олією та гострими предметами. Перевірте шланг на зношування і переконайтеся, що всі з'єднання надійні.
- Періодично продуйте шланг потужним напором повітря (перед з'єднанням шлангу та пневматичного інструменту). Це процедура, важлива, щоб в пневмоінструмент не потрапила волога.
Утилізація
- Пневматичний прилад, приладдя і упаковку треба здавати на екологічно чисту повторну переробку.
- Видаляйте мастила і очисні засоби екологічно чистим способом. Зважайте на законодавчі приписи.
- Пластини мотора треба видаляти належним чином!
Пластини мотора містять тефлон. Не нагрівайте їх понад 400 °C, оскільки це може призводити до утворення шкідливих для здоров’я парів. - Якщо Ваш пневматичний прилад остаточно вийшов з ладу, його треба здати в пункт збору вторинної сировини.
Можливі зміни.
Усунення несправностей
ТАБЛИЦЯ ОСНОВНИХ НЕСПРАВНОСТЕЙ ПНЕВМОІНСТРУМЕНТУ
AIRBEST INDUSTRY CORP.
ДЕКЛАРАЦІЯ ВІДПОВІДНОСТІ ЄС
Ми заявляємо, що цей продукт відповідає вимогам Директиви Ради від червня 1989 р. Що стосується техніки:
- 89/392/ЄЕС, 91/368/ЄЕС, 93/44/ЄЕС, 2006/42/ЄС
Застосований національний стандарт: ISO 8862-1 для рівня вібрації Pneurop 8N-1 для рівня шуму
ОПИС ПРОДУКТУ: ПНЕВМАТИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ
Номер моделі: SA7320
Підпис емітента
Вінсент Ву з QA DEPT
Місце і дата видачі
AIRBEST INDUSTRY CORP. 6F-2, NO.158 Kancheng Rd., Panchiao District, New Taipei City, Тайвань 1 січня 2021 р.
Прочитайте та зрозумійте ці інструкції перед використанням інструменту Прочитайте та дотримуйтесь усіх попереджень
Вимоги до подачі повітря
- Подайте в інструмент чисте сухе повітря під тиском 6,2 бар (90 psi). Більш високий тиск різко скорочує термін служби інструменту.
- Під’єднайте інструмент до повітропроводу за допомогою труби, шланга та з’єднувачів з повітряним фільтром, регулятором, мастильним пристроєм.
Змащення
Використовуйте лубрикатор повітряної лінії з маслом SAE №10, налаштованим на дві краплі на хвилину. Якщо мастильний пристрій для повітряної лінії використовувати не можна, додавайте повітряне моторне масло у вхідний отвір один раз на день.
Технічне обслуговування
Розбирайте та перевіряйте пневматичний двигун і вузол регулятора Кожні три місяці, якщо інструмент використовується щодня. Замініть пошкоджені або черв’ячні деталі
Особливі інструкції
Уважно прочитайте цю інформацію перед використанням машини Неправильна експлуатація/використання може призвести до травм та/або пошкодження.
Із цим товаром купують
-
Електрична HVLP установка Air Pro HVLP-1200
Телефонуйте!