Пневматичний інструмент застосовується в різних сферах діяльності. Так, у шиномонтажних майстернях, станціях техобслуговування (СТО), АЗС, гаражах, широко використовують пістолети для підкачки шин транспортних засобів.

Класифікація пістолетів для підкачування шин

Пневматичний пістолет має шланг, за допомогою якого здійснюється з’єднання зі штуцером і є манометр для шин, призначений для контролю тиску в шинах. За своїми конструкційними особливостями, вони діляться на цифрові та електронні, а також бувають фронтальними і бічними. Слід зазначити, що пістолет для підкачки коліс входить до складу основних інструментів для станцій техобслуговування. Його використання дає змогу максимально якісно й оперативно виконувати великі обсяги робіт.

Вибір пневматичного пістолета для коліс

При виборі пневмопістолета для накачування шин слід звертати увагу на такі чинники:
ПНЕВМОПІСТОЛЕТИ Є ПРІОРИТЕТНИМИ В СТО

  • Матеріал корпусу;
  • Спеціалізація СТО;
  • Робочий тиск;
  • Діапазон вимірювання параметрів барометра і манометр для шин;
  • Довжину шланга;
  • Ціну.

Дуже важливе значення при використанні пневмопістолета відіграє монометр для шин, який дає змогу забезпечити високу точність під час проведення шиномонтажних робіт.

Найголовнішою характеристикою пневмопістолетів є тиск. Насправді вони можуть бути 2 – 8 бар. Відповідно, чим вище це значення в бр., тим сильнішим виходить натиск повітря, а також вищою продуктивність пістолетів для підкачки автошин. Важливу роль тут відіграє ще й стандартний тиск цього пристрою, він може бути від 0 і до 12 атмосфер. Ще всі пістолети для підкачки автошин мають різні діаметри штуцерів, матеріал, з якого виготовлено корпус, спосіб з’єднання, а також довжину цього шланга.

Пневматичний пістолет для підкачування коліс автомобіля має спеціальний металевий шток незвичайної форми з двосторонньою невеликою насадкою, що дає йому можливість давати зручний і повний доступ до абсолютно будь-якого розташування ніпеля.

Купуючи пневмопістолет для підкачки автошин, є можливість вирішити відразу кілька основних проблем:

  • Підкачка колеса власного транспортного засобу;
  • Визначення тиску всередині шин. Завдяки пневматичному пістолету колесо в будь-якому випадку швидко накачується і підкачується під дією надходження стисненого повітря, а також приспускається, коли манометр у шині показує надлишковий відсоток тиску.

Існує велика кількість компаній, які випускають такий пристрій, як пневматичний пістолет для підкачки коліс і при цьому, необхідно купувати продукцію від провідних брендів.