Останнім часом величезної популярності набули пневматичні інструменти, які дуже зручні та прості у використанні, до того ж дають змогу суттєво заощаджувати витратний матеріал. Одним із таких інструментів є аерограф. Він являє собою, як правило, невеликих розмірів пневматичний інструмент, який працює за принципом пульверизатора, розпилюючи по поверхні фарбу або чорнило. За зовнішнім виглядом аерограф чимось нагадує звичайну авторучку, до якої збоку приєднаний резервуар для емалі, куди і потрапляє під тиском повітря.

Застосування аерографів

Де ж доцільно застосовувати цей вид пневматичного інструменту? Цей компактний фарборозпилювач здатний створити різного роду художні розписи, які з його допомогою зможе намалювати будь-яка людина. Аерографи призначені для розпису тканин, дерева, стін будинків, скляних поверхонь, автомобільної та побутової техніки і навіть нігтів. Як не дивно, але цей інструмент знайшов своє широке застосування в кулінарній практиці: багато кондитерів використовують його для нанесення візерунків на кондитерські вироби. За допомогою аерографа можна не тільки декорувати поверхні і наносити на них розписи, а й фарбувати невеликі площі, проводити реставраційні роботи.

Принцип роботи аерографа

Незалежно від ціни виробника (подивитися ціни на аерографи AirPro), всі аерографи мають однаковий принцип роботи. Він полягає в тому, що потік повітря, який був згенерований компресором, викидає потік фарби через сопло аератора, потягнувши його з резервуара. Цей процес дає змогу наносити фарбу на поверхні і називається він аерографією.

Вибір аерографа

Усім охочим купити аерограф неодмінно потрібно знати, що цей пневматичний інструмент працює з будь-яким типом рідини, яка за своєю консистенцією має нагадувати молоко. Не варто використовувати більш густі барвники, оскільки вони просто зіпсують прилад. Важливим правилом роботи з аерографом є те, що після кожного використання він потребує ретельного промивання та очищення, щоб фарба не засихала всередині нього.
ВИБІР АЕРОГРАФА, ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ, ВИДИ ТА ПЕРЕВАГИ

Види аерографів на Пневмомайстері

На нашому сайті кожному відвідувачу пропонується унікальна можливість аерограф купити за цінами, які є найнижчими в регіоні. Перед покупкою варто визначитися з типом приладу, який необхідний саме Вам. Аерографи бувають таких видів:

  • Одинарної дії, які здебільшого використовуються з метою нанесення барвників акрилових, а також автоемалей. Це пов’язано з тим, що повітря в цьому типі пневмоінструменту подається з однаковим тиском, тому в разі його зміни варто припинити роботу і відрегулювати подачу. Фарба в таких аерографах надходить з однією і тією ж товщиною подачі;
  • Подвійної дії, які дають змогу самостійно регулювати товщину подачі барвника і необхідний для цього тиск повітря, що впливає на отриманий шар фарби і насиченість її кольору.

Наша компанія пропонує тільки якісний товар від перевірених і надійних виробників. Під час купівлі важливо визначитися, де має знаходитися ємність для фарби, а тоді вже обирати аерограф, ціна якого безпосередньо залежить від цього показника. Отже, розрізняють:

  • Аерограф з верхнім розташуванням ємності для барвника. Він забезпечує відмінну пропускну здатність фарби з підвищеною в’язкістю, оскільки крім тиску повітря на неї впливає також гравітаційна сила;
  • Аерограф з бічним підведенням витратного матеріалу, який забезпечує можливість робіт з фарбами різного кольору, оскільки резервуар для фарбувального матеріалу в цьому приладі є знімним;
  • Аерограф, де ємність розташована знизу, дає змогу наносити фарбу не тільки на вертикальні поверхні, а й на стелю, водночас запобігаючи потраплянню барвника на Ваше обличчя.

У нашому інтернет-магазині Ви маєте чудову можливість замовити аерограф будь-якого типу, який вирізняється високою якістю, тривалим терміном експлуатації та надійністю. Ми пропонуємо широкий спектр даного виду продукції за цінами, які є найвигіднішими в регіоні. Наші клієнти можуть надзвичайно швидко і зручно придбати вподобаний аерограф, що відповідатиме всім стандартам якості, які забезпечать його тривале використання.

Вибір пневматичних фарборозпилювачів і компресорів для аерографа