Часто люди цікавляться, де можна компресор для аерографа купити і пневматичні фарборозпилювачі для забезпечення зручності під час фарбування виробів з деревини. У цій статті будуть розказані основні принципи роботи компресорів і розпилювачів
Для швидкості та якості виконання будь-яких робіт будь-якому фахівцеві завжди потрібно трохи витратиться на підручні засоби. Можна, звісно, користуватися дешевими інструментами, наприклад, замість шуруповерта використовувати викрутку, замість електролобзика – просту тонку пилку. Усе це – вже давно пройдений етап і вже наступного дня доведеться шукати зручніші, а не дешевші інструменти.
Але в деревообробній промисловості є робота, в якій такі засоби стають абсолютно незамінними. Йдеться про нанесення покриття на виріб, наприклад, лаку, морилки або фарби. У виробництві дерев’яних вікон, дверей та іншого, просто неприпустима наявність зайвих шарів або нерівномірність колірної гами. Ідеальне рішенням у цій галузі – купити пневматичні фарборозпилювачі.
Вони служать для розпилення на заготовлену поверхню лакофарбового матеріалу стисненим повітрям. Для виробничих галузей використовують розпилювачі більш високого тиску. Їх можна також застосовувати для фарбування великих металевих предметів, зокрема автомобілів. Принаймні багато автосервісів застосовують саме такі розпилювачі.
Комплектація
У комплект зазвичай входять кілька різних форсунок для зручності нанесення фарби. Для більших виробів підходять форсунки з ширшою форсункою, зазвичай у комплекті зазвичай їх три різних. Повітряна головка є основною деталлю розпилювача. До неї подається стиснене повітря. Фарба, об’єднуючись з повітрям, створює тонку цівку найдрібніших частинок. Це дає змогу домогтися рівномірності розпилення. Крім того, бувають розпилювачі з верхнім і нижнім бочком. Залежно від того, з якого боку це буде комфортніше для роботи.
Навіщо потрібен компресор для аерографа
Щоб розпилення йшло рівномірно, потрібно створити тиск, який буде виганяти фарбу з потрібною швидкістю. Для цього потрібен агрегат для створення тиску. Компресор для аерографа купити можна в спеціалізованому магазині. Фахівці, що випускають такі компресори, орієнтовані на вибагливого фахівця, а тому мають низку переваг: вони безшумні, володіють невеликою формою і вагою близько чотирьох кілограм, що дає змогу рухати агрегат у необхідному напрямку. Крім того, вони оснащені прогумованими ніжками, щоб уникнути зайвої вібрації, що дає змогу проводити роботи вдома і при цьому не бояться поганого ставлення від сусідів.
Головне, що потрібно враховувати при купівлі компресора – тиск і продуктивність. Розрізняють поршневі та мембранні компресори. Поршневі володіють більш високими показниками продуктивності і створюють стабільний рівномірний тиск, однак, мають більш високу вартість, на що потрібно звернути увагу при виборі.
Якщо в комплектації компресора буде прикладений ресивер – це буде суттєвим плюсом. Ресивер – це резервуар для накопичення повітря. Він служить для охолодження, а також захисту від перепадів тиску.
Незважаючи на наявність ресивера, необхідно постійно стежити за тим, щоб дане обладнання не перегрівалося. Фактично, у всього деревообробного обладнання є межа нагрівання. У професійного обладнання час експлуатації може доходити до години, але зазвичай всі професіонали радять не перевищувати час безперервної роботи понад 10-15 хвилин. Крім того, такі перепочинки дають змогу послабити концентрацію уваги на час відпочинку, що дасть змогу уникнути браку, особливо під час роботи з різними фарбами.
Переваги пневматичних фарборозпилювачів
Плюси від пневматичних фарборозпилювачів неможливо переоцінити. Вони створені полегшити роботу столяра і нанести рівномірне покриття на виріб. До того ж вимоги до виробів із деревини особливо високі. Крім того, швидкість виконання лакофарбових робіт збільшується у багато разів. Краще дати зайвий час на сушіння, і зайнятися виготовленням нових виробів, ніж виконувати роботу вручну.
Все, що потрібно зробити процвітаючому фахівцеві – купити компресор для аерографа і пневматичні фарборозпилювачі